Nejnovější recenze ze sekce Přípravky na problematickou pleť

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Přidáno: 13. října 2023

• Nemastí obličej
  • Rychle se vstřebává
  • Příjemná vůně
  • Nedrolí se

Emulze mě velmi překvapila, velice příjemná jemná nedráždivá vůně. Dobře se roztírá, hezky se vstřebává, nenechává mastný film na pleti, ani se nedrolí po nanesení make-upu. Pleť po nanesení emulze je říjemně hebká a jemná. Balení má příjemný aplikátor, pumpičku, kterou stačí stisknout jen trošku, tím pádem se dá hezky i šetřit s produktem

Ověřený zákazník Testuj.to Adriana

Přidáno: 13. října 2023

• Účinnost
  • Matnost pleti
  • Příjemná vůně
  • Rychle se vstřebává

Když mě má kosmetička upozornila na problém s pigmentací, trochu mě vyděsila. Hledala jsem tedy produkt, který by mi mohl alespoň trošku pomoci. Eucerin DERMOPURE je krém, který se prakticky hned vstřebá, příjemně voní, pleť zmatní, tedy vypadá mladší, chrání pleť před tvorbou skvrn a již vzniklé skvrny vypadají světlejší. Určitě doporučuji

BlueCap krém 50 g

BlueCap krém 50 g

Ověřený zákazník Lékárna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. října 2023

(naposledy upraveno 12. října 2023)

Zakoupeno v Lékárna.cz

• Je vynikající, pomáhá mi.
ThermeLove Gel na akné se sírou 100 ml

ThermeLove Gel na akné se sírou 100 ml

Ověřený zákazník LoveSPA Ověřený zákazník

Přidáno: 11. října 2023

Zakoupeno v LoveSPA

• je to dárek zatím nemám odezvu

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Přidáno: 11. října 2023

• Textura
  • Jemnost
  • SPF 30
  • Vůně

Vyzkoušela jsem ochranou emulzi Dermopure. Po užívání jsem cítila pleť jemnější a vyzivenou. Textura a roztíratelnost byla příjemná. Líbila se mi ochrana 30 SPF, ale vůni bych přirovnává k opalovacím krémem, tedy taková chemická. Změnu v pleti a snížení tvorby akné jsem nepocitila.

Anela Bílá noční teenka zinková mast s CBD pro problematickou pleť 15 ml

Anela Bílá noční teenka zinková mast s CBD pro problematickou pleť 15 ml

Ověřený zákazník Anela Ověřený zákazník

Přidáno: 10. října 2023

Zakoupeno v Anela

Syn používá asi týden a zatím žádná změna,asi to pozná až za delší dobu

Ryor Aknestop Ochranný krém na problematickou pleť 50 ml

Ryor Aknestop Ochranný krém na problematickou pleť 50 ml

Ověřený zákazník Lékárna Oáza Ověřený zákazník

Zakoupeno v Lékárna Oáza

Dobrá cena, splňuje očekávání

• Na moji mastnou sobotní pleť funguje bajecne

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Způsob dávkování
  • Vůně

Konečně produkt co opravdu funguje, na pigmentové skvrny jsem toho už vyzkoušela opravdu mnoho, ale u tohoto produktu jsem viděla jemné zesvětlení pigmentových skříň už po dvou týdnech používání. Občas se mi objeví i akné, takže to je velká výhoda, ze tento produkt bojuje i s akné. Textura séra je příjemná, hezky se vstřebá. Vyhovuje mi dávkování pumpickou.

Ověřený zákazník Lékárna Bella Ověřený zákazník

Zakoupeno v Lékárna Bella

Mastný, nechává film, dělá nepříjemné žmolky na pleti. Na akné podle mě nevhodné. Zhoršení pleti.

Uriage Hyséac 3-Regul matující krém proti černým tečkám 40 ml

Uriage Hyséac 3-Regul matující krém proti černým tečkám 40 ml

Ověřený zákazník EUROPARFÉMY.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 8. října 2023

(naposledy upraveno 10. října 2023)

Zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Neutrální vůně
  • Složení
  • Nedostatečná hydratace
  • Větší spotřeba produktu

Oceňuji velmi dobré složení a konzistenci produktu. Dobře se nanáší, nezanechává mapy nebo pocit masky na obličeji. Obličej se méně leskne, nové pupínky se netvoří. Neutrální parfemace, oceňuji protože mám citlivou pokožku, ale bohužel málo hydratační. Dávám 9/10 za praktické dávkování pumpičkou, složení a bez vůně a bod dolů za pro mě větší spotřebu produktu kvůli menší hydrataci.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

Přidáno: 7. října 2023

• Nedělá takový film
  • Velikost
  • Účinek dlouho trvá

Sérum Eucerin Dermopure je celkem dobré sérum, oceňuji vůni která je úžasná a hrozně mi voní, připomíná mi to ovoce physalis a to i barvou, barva taková žlutá je to celkem zajímavý, vlastností je to takové vodový gel, dobře se rostírá na obličeji, rychle schne na obličeji takže člověk může v klidu jít spát, mělo by se to dělat večer a ráno takže super. Po ránu opravdu je pěkná, zkoušeno cca 14 dní a za mě pozitivní zkušenost. Výsledky jsou jen to chvíli trvá. Tohle sérum pozitivně hodnotím, určitě časem budou znát více ty výsledky. Na některých místech na pleti to lehce štípe ale většinou ne, výhoda je že je to jak krém, není to jak u ostatních sér které vytvářejí dojem masky.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

Přidáno: 7. října 2023

• Zmatní pleť
  • Pokožka jemná na dotek
  • Rychlé se vstřebá
  • Vysušená pokožka
  • Nelze použít pod make-up, alespoň u mě
  • Po nanesení vyššího množství se drolí

Ze začátku se emulze zdá hodně hutná, ovšem po nanesení, které musí být rychlé, protože se rychlá vstřebává) je pleť hebká a vypnutá. Účinky na skvrny po okně jsem po 14dnech používání nezaznamenala. Pleť vydrží matná celý den, nemusela jsem dále použít pudr. Bohužel pod make-up je pro mě nepoužitelný. Drolí se a celkově mou pleť hodně vysušil. Používala bych především v létě, kdy je moje pleť mastnější a make-up nepoužívám. V zimě ne, není hydratační. Nadále budu zkoušet, hlavně v teplých dnech, protože pocit po nanesení je velice příjemný.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Přidáno: 6. října 2023

• Krásná pleť
  • Pupínky se lépe hojí
  • Hydratuje pleť
  • Chemická vůně
  • Velikost
  • Nemá ochranný faktor

Zamilovala jsem si ho. Vyzkoušela jsem už hodně přípravku, ale tento mě uhranul. Ze začátku jsem neočekávala extra výsledky, protože mám velmi nevzhlednou pleť plnou akné, jizviček a hyperpigmentace na kterou nezabíralo nic. Po první aplikaci mě chvilku lehce zaštípal, ale pak už ne a zůstal jen příjemný pocit na kůži. Gelové sérum je zbarvené do žlutá, je trochu cítit chemií a je lepkavé. I tak jsem po dvou dnech cítila a hlavně i viděla změny. Po 11 dnech je má pleť o 90 % lepší, než před prvním použití. Používám ho i pod make up, který drží jako přibitý!!! Rozhodně doporučuji a koupím znovu.

Venira lokální sérum na akné 15 ml

Venira lokální sérum na akné 15 ml

Ověřený zákazník VENIRA Ověřený zákazník

Přidáno: 6. října 2023

Zakoupeno v VENIRA

nefunguje, zklamání za tu cenu

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• Lehka konzistence
  • Prakticke baleni
  • Pomerne slusna cena
  • Vysoky obsah alcohol denat - na 2. miste ve slozeni

Jsem bohuzel zklamana ze slozeni, kdy na druhem miste je alcohol denat. Pri aplikaci hrozny alkoholovy oder, pak prijemna lehka kvetinova vune. Konzistenci je gelove vodove, ma prijemnou pumpicku na baleni.
Na prvni pouziti skvele matoval, dalsi dny se plet zacala i pres hydratacni rutinu hrozne mastit a vytvorila se mi krupicka z podrazdeni.
Je to skoda, jinak je Eucerin fajn znacka - mam rada jejichbopalovaci pripravky, ale zde jsem zklamana a produkt bych si nezakoupila.

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

• Konzistence
  • Vstřebatelnost
  • Dávkování
  • Ochrana spf30
  • Funkčnost

Ochranná emulze funguje velice dobře, hezky čistí pokožku a dělá jí hebkou. Emulze nezanechává mastný film a dobře se vstřebává. Stačí pouze jedno zmáčknutí na celý obličej. S ochranným faktorem spf30 již nemusím v létě na obličej používat opalovací krém. Akné mi ustoupilo a tento produkt můžu jen doporučit.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• mastný
  • první dojem špatný
  • krém se nevstřebá ,udělá mastný film následně žmolky

původní noční krém v této řadě mi přestali vyrbět, zkusila jsem proto koupit tento ale za mě velké zklamaní, krém příliš hutný, nechává film na obličeji, nasledně se mi udělali při dotyku na kůži žmolky. Akcné se po prvním nanesení spíš zhoršilo.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Ucinnost
  • Vune

Zmenila bych vuni, vonelo to jak desinfekce ale plet byla potom vyplejsi a matnejsi ale neprislo mi ze by to melo vliv na pigmentove skvrny sloro vubec je to ani nevybelilo natoz aby zmizely uplne koupila bych si to znovu pouze na tu desinfekci obliceje a na zmatneni

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25