Nejnovější recenze ze sekce Přípravky na problematickou pleť

Ověřený zákazník Testuj.to Adam

• Design balení
  • Pocit na pleti
  • Doopravdy zlepšuje pleť
  • Pumpička někdy vypumpuje menší mnozstvi nez obvykle ale to je nepodstatny

Sérum jsem používal přibližně 14 dní. Moje skoncare rutina obsahuje: odlicovaci olej, cistici gel, toner, ruzova voda, serum, ocni roll-on/krem, hydratacni krem a popř. Spf 50. Moje plet je smyseneho typu a je hodne naladova, nekdy je perfektni a nekdy je cervena, ma pupinky.. při pouzivani tohoto sera mi make-up lepe sedel na pleti a vypadal lepe, mnohem rychleji se mi zahojili pupinky a jizvy od akne. Zanechava chladivy dojem a je prijemny. Na obalu je uvedeno ze muze lehce stipat, ale nic takoveho se mi nestalo. Serum bych urcite doporucil jak z duvodu okamziteho zlepseni pleti tak lepe vypadajiciho make-upu.

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

• Jednoduché složení
  • Performance
  • Účinek a hyperpigmentace
  • Obsah alkoholu
  • Bez účinků na nedokonalosti pleti
  • Žmolkování produktu

Eucerin DermoPure sérum s trojitým účinkem je produkt hustší konzistence a mléčné barvy, který má jemnou a příjemnou parfemaci. Na pleti produkt nesedí, ale při vrstvení produktů výrazně žmolkuje. Ve složení produktu mě nemile překvapilo vysoké zastoupení alkoholu. Účinky na nedokonalosti pleti, tak byly dosti sporné. Vzhledem k obsahu alkoholu a tapiokovému škrobu, je pleť hned po aplikaci sametová a bez lesku. Z dlouhodobého hlediska však byla pleť v mnohem horší kondici než před používáním séra. Dehydratace způsobená alkoholem se projevila vyšší produkcí mazu a časem i vyšším výskytem nedokonalostí. Na druhou stranu, pigmentové skvrny se zdají být po delší době užívání opravdu bledší. Celkově jsem nebyla s produktem spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Vhodné pro citlivou pleť
  • Nezanechává “lepivý” pocit na pokožce

Na produktu mě zaujalo, že byl bez problémů vhodný i pro moji citlivější pleť. V průběhu testování jsem si všimla redukce akné a pigmentových skvrn, dokonce se mi zmírnili i černé tečky v oblasti nosu. Sérum pokožku nevysušuje a velmi dobře a rychle se vstřebává.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Zakoupeno v Testuj.to

• Praktická lahvička. Není nutné jí šroubovat a stač stlačit.
  • Špatně se umývá, ale na sucho se dá lehce sloupnout.

Od Eucerin DERMOPURE Ochranné emulze SPF 30 jsem neměla velké očekávání. Byla jsem k ní skeptická, protože jsem už pár jiných výrobků vyzkoušela a bylo to bez efektu. Po pár dnes jsem zlepšení neviděla, ale chce to trpělivost a po necelých 14 dnech už je vidět zlepšení, takže doufám, že to bude den ode dne lepší.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Struktura
  • Vune
  • Nepozoruji zadnou zmenu intenzity pigmentovych skvrnek po akne

Prijemna textura a vune, zanechava plet jemnou bez filmu mastnoty nebo vysusovani,ale bohuzel po 3 tydnech uzivani (2x denne) nevidim zadny ubytek pigmentovych skvrn po akne. Obcasne break outs na pleti se take nezlepsily, mozna vyzaduje delsi donu uzivani pro lepsi vysledek

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Matný finiš
  • Rychle se vstřebá
  • Nedráždí pleť
  • Skrvy jsou méně viditelné
  • Žmolkuje

Eucerin Dermopure, je emulze hutnejší konzistence, která se po nanesení na pleť rychle vstřebá a zanechává pleť matnou a bez lesku. Pigmentové skvrny po akné po čase začínají být světlejší a méně viditelné. Emulze na pleti po chvilce trošku žmolkuje.

Annabis Cremcann Silver přírodní krém 50 ml

Annabis Cremcann Silver přírodní krém 50 ml

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• způsobuje alergické reakce
  • zavádějící popis "klinicky testované"

POZOR. Po necelých 3 měsících používání, namazání 2x týdně, začala pokožka reagovat megavelkou vyrážkou podobnou ekzému, která mizela víc jak měsíc. Nevěděl jsem původně čím to je, vysadil jsem všechny kosmetiky. Za půl roku stačilo jediné namazání nově otevřeným stejným krémem a velká vyrážka nastala znovu - dělá to právě tento krém.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• konzistence
  • dobře se roztírá
  • pleť krásně zmatní

Eucerin Dermopure emulze která mně příjemně překvapila jelikož tuto značku používám delší dobu opět mně nezklamala emulze se příjemně roztírà rychle vstřebává a krásně zmatní pleť vhodný i pod make up pomohl mi zesvětlit pigment nad rty můžu jen doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• textura krému
  • rychlé vstřebávání
  • viditelné zlepšení pleti

Eucerin Ochranná emulze SPF 30 se stala mým oblíbeným produktem pro péči o problematickou pleť s pigmentovými skvrnami po akné. Tato lehká emulze se snadno nanáší a rychle se vstřebává, což je ideální pro ranní rutinu. Co mě nadchlo, je obsah SPF 30, který mi poskytuje ochranu před slunečním zářením, zatímco pomáhá vyrovnat barvu pleti a redukovat pigmentové skvrny. Po několika týdnech používání jsem viděl/a významné zlepšení, pleť byla jasnější a hydratovaná. Doporučuji tento produkt všem s podobnými problémy s pletí. Je efektivní a zároveň vhodný pro každodenní použití.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Textura
  • Alkohol

Eucerin DermoPure Sérum má velmi příjemnou konzistenci, ve vůni cítím alkohol, což beru jako malé negativum. Toto sérum zmírnilo moje akné, ale po čase mírně vysušuje pokožku, je proto potřeba použít hydratační krém, aby serum neudělalo více škody jako užitku.

Ověřený zákazník Testuj.to Emílie

• Neni mastny
  • Pomaha na pigm. skvrny
  • Nesvedi me oblicej

Pouzivam Eucerin asi mesic a ztraci se mi pigmentova skvrna na cele, je dobry i na akne, ktere po namazani tolik nesvedi. Je to dobry, ze nemasti oblicej jako jine kremy. Nema ani zadnou vuni, z ktere me u jinych kremu vetsinou boli hlava? Urcite budu pouzivat dal..

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• Vstřebávání
  • Vůně

Krém má skvělou texturu a dobře se vstřebává , dokonce na obličeji vytvoří jakýsi ochranný film a vydrží opravdu celý den.Staci málo na pokrytí celého obličeje.Bohuzel jsem ale krém musela přestat používat protože se u mě po pár dnech projevila nejspíš alergická reakce, protože mě šíleně začali pálit tváře a po té i celý obličej a dokonce se mi objevilo něco jako vyrážka.Nicmene si nemyslím že by to byla chyba krému ale mojí hodně citlivé pokožky.krem jsem předala v práci kolegyním a ty s ním jsou spokojené ?

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Snadná aplikace
  • Praktické balení
  • Delší doba vstřebávání

Lehké sérum na obličej, na obličeji nezanechává mastný pocit, hezky se roztírá, po nanesení je potřeba delší doba na zaschnutí.
Po pár dnech jsou viditelně změny, pleť je suchá a vůbec se nemasti. Určitě můžu doporučit všem kdo má problémy s mastnou pletí, jedno nanesení vydrží celý den. Při pravidelném používání, jsou vidět super výsledky.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Hladká pleť
  • Zlepšení pigmentových skvrn
  • Tekutější

Eucerin dermopure se velmi hezky vstřebává do pleti a pleť je o poznání hladší. Konzistence emulue je na mě lehce tekutější, ale jinak se dobře roztírá. Pomáhá mi to také na akné a i na zmírnění pigmentových skvrn i když emulzi používám celkem krátce. Věřím že po dlouhodobém používání budou účinky ještě lepší. Rozhodně stojí za koupi a cena je podle mého přiměřená. A bonus je že krásně voní.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Velikost
  • Nemastí
  • Sjednoduce
  • Spf30

Po lete kdy je pokozka plna pigmentu, velmi mastna a nekde najdeme i skvrnky po akne, jsem se rozhodla vyzkouset tuto emulzi od Eucerin a vysledek me velice prekvapil. A to velmi mile.

?Proti tmavnutí pigmentových skvrn po akné
? Proti nedokonalostem pleti: Antibakteriální dekandiol pomáhá předcházet vzniku nedokonalostí a protizánětlivá složka licochalcon A zklidňuje podráždění pleti
?Proti lesku pleti.
Již po dvou týdnech používání je pleť krásně sjednocená a vyvážená.
Jizvyčky i pigmenty jsou pryč a já si pochvaluji jemnou, nemastnou texturu a hlavně SPF30.

Tenhle produkt se opravdu hodne povedl a ja budu v pouzivani urcite pokracovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Zmírnění akné
  • Hezky vstřebatelné
  • Nemastí
  • Pigmentová skvrna zůstala stejná

Emulze se lehce nanáší na pleť , nezanechává mastný filtr a krásně se vstřebá.. pleť jsem měla jemnější a všimla jsem si úbytku akné..bohužel na co mi nezabrala,je má pigmentová skvrna,s tou to ani nehlo.
Pokud někdo váhá,tak zkuste,každý jsme jiní a co nezabíralo na mě,na Vás třeba ano..

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Rychlé vstřebávání
  • Neparfemace
  • Rychle léčí akné

Eucerin Dermopure Ochranná emulze SPF 30 má skvělou konzistenci, není parfemovaná ani mastná a opravdu parádně se vstřebává do kůže, takže za chvíli ani nevíte, že jste něco na pleť nanesli. Vždy se mi ze sluníčka dělají pigmentové skvrny, ale při používání emulze mi rozhodně netmavly, naopak mám pocit, že bledly. Co se pupínků týče, emulze fungovala skvěle, již druhý den se stáhly, po třech dnech ani památky. Za mě super a rozhodně kupuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Velikost balení
  • Kvalita složení
  • Účinnost
  • Konzistence
  • Opatrně na otevřené ranky, štípe

Výrobek Eucerin DERMO PURE triple effect serum mě mile překvapil. Má problémová pleť se po dvou týdnech pravidelného používání viditelně zlepšila. Kombinace místy suché a jinde zas mastné pleti se zlepšila, akné vymizelo a tón pleti se sjednotil. Konzistence séra je lehce lepkavá, roztírá se však krásně, úplně se vypije do pleti. Balení je velikostní ideální k použití doma i na cestách. Vřele doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Praktické dávkování
  • SPF 30
  • Bez parfemace
  • Rychlé vstřebání
  • Krátká doba na testování - dlouhodobý účinek nezaznamenán

DERMOPURE Ochranná emulze je mou první osobní zkušeností s produkty značky Eucerin. Jelikož mám krom pigmentových skvrn a občasné nedokonalosti pleti v podobě akné také citlivější pleť, velmi oceňuji SPF 30 a emulzi bez parfemace. Praktické dávkování je super a skvěle tak předá adekvátní množství produktu pro použití. Textura je tekutější krémová, někomu nemusí vyhovovat, ale já jsem si rychle zvykla. Na pleti se totiž během chvíle vstřebá. Následně jsem měla vždy trošku "ulepený" pocit jak na rukou, tak na pleti, což odeznělo s kompletním vstřebáním. Testovala jsem pravidelně tři týdny. Rozdíl byl znatelný při doteku - pleť byla hladší. V případě občasné nedokonalosti emulze na pupínek zareagovala jakoby "vysušením". Dodávám, že nikoli zbavením se ho. Ohledně pigmentových skvrn jsem však během testovací doby nezaznamenala žádný dlouhodobější účinek a to byl krém použit týden v zátěžových podmínkách u moře v Africe :)

Ověřený zákazník Testuj.to Nela

• Účinnost
  • Textura
  • Vůně

Mám hodně aknózní pleť, plnou jizviček a pigmentových skvrn, které jednou za čas vylezli a já pak byla nešťastná. Vylezl ven bez make-upu jsem si nedokázala představit, protože by na mě přeci všichni koukali. Díky tomuto seru se má pleť zklidnila a cítím se lépe. Sérum úžasně voní, vstřebává se, nelepí a má úžasnou texturu. Určitě doporučuji ?

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25