Nejnovější recenze ze sekce Přípravky na problematickou pleť

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• redukce pigmentových skvrn
  • praktické balení
  • snadná aplikace
  • rychle se vstřebává
  • SPF 30
  • papírový obal navíc

Sérum od Eucerin z řady DermoPure si získal čestné místo na mém kosmetickém stolku. A to nejen díky redukci pigmentových skvrn, ale také díky své ochraně SPF 30. Jednoduchá aplikace na čistou pokožku, zároveň sérum je lehké a hezky se vstřebává. Velkým bonusem je, že toto sérum napomáhá stahovat rozšiřené póry. Jediné mínus vidím ve zbytečném papírovém obalu.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• vstřebatelnost
  • nemastí
  • vstřebává se tak rychle, že se hůře roztírá

Ochranná emulze Eucerin dermopure se výborně vstřebává a tak je vhodný pro aplikaci pod make-up nebo kdykoliv je potřeba. Oceňuji kombinaci s ochranným filtrem SPF, který chrání před vznikem nových pigmentových skvrn. Pokožku nedráždí, není začervenalá, hezky hydratuje.

Pyunkang Yul ACNE Spot Patch Super Thin 15 ks

Pyunkang Yul ACNE Spot Patch Super Thin 15 ks

Ověřený zákazník Ksisters Juliana

Zakoupeno v Ksisters

jednat velmi rychle

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

Zakoupeno v Testuj.to

• Lehké a příjemné balení.
  • Aplikátor ve formě pumpičky.
  • Vůně séra.
  • Příjemná konzistence séra.
  • Roztíratelnost a vstřebatelnost séra.
  • Nedokonalosti se objevovaly i po delším používání séra.

Sérum mě mile překvapilo svou příjemnou strukturou a lehkou roztíratelností na pleti. Vůně séra je jemná a vyhovuje mi. Sérum se vstřebává a zanechává pleť jemnou. Další plus je dle mého pumpičkový aplikátor, díky kterému můžete korigovat množství séra, které aplikujete.
Balení séra je naprosto vyhovující. Je lehké a příjemné na používání a především se díky své velikosti vejde do kosmetické tašky.
Zpočátku se moje pleť po používání séra jevila klidnější a vyhlazenější, ovšem po dalším používání séra se i nadále objevovali pupínky a nedokonalosti.
Pozměnila jsem tedy přípravky, které k čištěn pleti používám a dále sérum aplikovala. Nyní jsem se sérem a jeho účinky spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Jarmila

• konzistence
  • rychlé vstřebávání
  • pumpička
  • vůně
  • účinek

Emulze se snadno roztírá i vsakuje, nezanechává mastný film na obličeji, konzistence je velmi příjemná. Po namazání jsem občas cítila pnutí na obličeji. Oceňuji pumpičku jako dávkovač emulze. Co mě vůbec nezaujalo je vůně, vždy jsem měla pocit, že se mažu lepidlem. Emulzi jsem poctivě používala, ale změnu jsem příliš nepostřehla - ani akné, ani skvrny nejsou jiné. Asi to bude chtít ještě déle používat.

Venira krém na akné 30 ml

Venira krém na akné 30 ml

Ověřený zákazník VENIRA Ověřený zákazník

Přidáno: 16. října 2023

(naposledy upraveno 16. října 2023)

Zakoupeno v VENIRA

Na akné tedy nepomáhá, někdy mi přijde že to ještě zhoršuje.

Bione Cosmetics Salicylový líh na problematickou pleť Antakne 255 ml

Bione Cosmetics Salicylový líh na problematickou pleť Antakne 255 ml

Ověřený zákazník Bione-shop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Bione-shop.cz

Nakupuji opakovaně na akné.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Zakoupeno v Testuj.to

• Gelova konzistence se hned vsakla
  • Praktické baleni s pumpičkou
  • Silné aroma alkoholu
  • Na pleti se drolil

Serum je opravdu lehké a okamžitě vstřebatelné. Výrobek jsem zkousela pouzit samostatne, samostatne s makeupem , v kombinaci s krémem , v kombinaci s krémem a makeupem. Bohuzel pri vsech variantách se mi na tvari drolil …. Darovala jsem kamaradce , ktera ma podobny typ pleti , ale pevnější a té vyhovuje :) nemohu tedy objektivně výrobek zhodnotit , jelikoz mi nesedl.

Aknelot voda pro citlivou pleť 200 ml

• Textura
  • Matnost pleti po nanesení
  • Dezinfikace pleti
  • Zmizení pigmentových skvrn

Eucerin DermoPure emulzi používám teprve 14 dní, ale už po dvou týdnech je možné vidět obrovské změny. Pigmentové skvrny jsou, hlavně z oblasti nosu, téměř pryč. Akné v oblasti tváře je po nanášení krásně zahojené a ucelené. Jsem opravdu nadšená. Navíc k tomu všemu je emulze na tváři opravdu příjemná. Vytvoří krásný matný filtr, nádherné se vstřebá a pleť sjednotí. Žádná mastnota ani nepříjemný pocit na pleti. Pod make-upem absolutně nepřekáží. Produkt jsem zařadila do své ranní rutiny a nehodlám ho za žádnou cenu momentálně opustit.

Topicrem Cica obnovující krém 40 ml

Ryor Aknestop Anti Akne roll-on 5 ml

Ryor Aknestop Anti Akne roll-on 5 ml

Ověřený zákazník Grizly marholex

Zakoupeno v Grizly

kupujeme opakovaně, na Ryor nedáme dopustit

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Matujici účinek
  • Spf 30
  • Dobře se vstřebává

Emulze má příjemnou texturu,která se velmi dobře rozmazává a rychle vstřebává do pleti. Matující účinek vypadá na pleti velmi hezky a přirozeně. Občas mívám drobné akné a s tímto produktem jsem zaznamenala zlepšení na mé pleti. Oceňuji i SPF 30. Výše SPF je pro mě dostačující.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Konzistence
  • Rychlé vstřebání
  • Fungující produkt
  • Velké množství
  • Pnutí pokožky

Eucerin sérum opravdu funguje!
Po měsíci používání vidím výsledek. Pigmentové skvrny jsou světlejší, obličej sjednocenější. Na dotek hebký a póry stažené.
Ráno a večer nanášeny tři stlačení, balení je velké, takže vydrží min měsíc, což je super ?
Krásně se vstřebá, nežmolkuje, s krémem je to kamarád.
Doporučuji na normální, nebo mastnou pokožku. Suchou pleť NE. Na suché pokožce pne a nepomáhá ani velmi hydratační krém.
Celkové hodnotím sérum velmi kladně

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Vůně
  • Zmatní pleť
  • Sjednocení nerovností
  • Ní třeba makeup
  • Hutnější konzistence
  • Pleť zpočátku pne

Eucerin DermoPure mi dokonale sedl. Krásně zmatní pleť a už po asi 14ti denním používání jsem pocítila sjednocenní pleti. Sérum je lehce hutnější a trošku hůře se roztírá a zpočátku pleť lehce pne ale po chvílu se krásně vstřebá. Přípravek navíc krásné voní. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Lehká textura
  • Nemastí
  • Spf 30
  • Pro citlivou pleť

Eucerin ochranná emulze je vhodná pro citlivou pleť se sklonem k akné. Díky spf 30 je pleť chráněná, avšak emulze nemastí a pleť je po celý den matná. Emulze má lehkou texturu a dobře se na obličeji vstřebává. Po prvních 14 dnech pravidelného používání jsem zaznamenala viditelné výsledky, kdy pleť je více sjednocená a pigmentové skvrny jsou méně viditelné.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• vůně
  • aplikátor
  • snadné nanášení
  • lehká textura
  • regulace lesku
  • alergická reakce
  • pálení

Problémy s pigmentovými skvrnami mám už od mládí.
Emulze se snadno roztírala, textura byla lehká.
Velké plus bylo pro mě, že lahvička měla aplikátor.
Po namazání produkt na kůži nezanechával mastné fleky.
Po týdenní aplikaci krému se mi na pleti objevilo několik nepěkně zarudlých flíčků okolo úst, které pálely.
I přes nějaké nedostatky, emulzi doporučuji, pigmentové skvrny se zmenšily.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• gelová textura
  • balení s pumpičkou
  • zářivá pleť
  • vše super

Eucerin DermoPure Sérum je velmi kvalitní produkt, který má gelovou strukturu, jemně voní a je na pleti velmi příjemný. Dochází k vypínaní pleti, pociťovala jsem mírné brnění, avšak ne nepříjemné. Je vidět, že v pleti pracuje. Balení s pumpičkou je velké plus. Přijde mi, že pleť je zářivější a neleskne se. Určitě budu i nadále používat a kupovat, jsem spokojena a doporučuji všem ženám, které trápí nedokonalosti pleti, pigmentové skvrny či lesknoucí se pleť.

Ověřený zákazník Testuj.to Milena

• konzistence
  • jemná vůně
  • příjemný pocit
  • vše O.K.

Tato ochranná emulze Eucerin DERMOPURE mi velmi vyhovuje, textura je lehká, jde o spojení gelu a krému. Líbí se mi, že vůně je nevtíratelná a skoro neznatelná. Na pleti je emulze velmi příjemná a dobře se roztírá i vsakuje. Za mě velké plus je balení s pumpičkou, netřeba do toho sahat prsty. Zdá se, že pigmentové skvrny nejsou tak zřetelné. Žádné alergické reakce. Jsem velmi spokojena a doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

• Dobrá aplikace
  • Žádný mastný film
  • Příjemná konzistence

Ochranná emulze Eucerin mi pomohla, již po pár byla znatelná změna - skvrny začaly mizet. Emulze má dávkovač, což je příjemné, dobrou konzistenci, která se snadno roztírá, na tváři nezanechává mastný film a snadno se roztírá. Já mohu rozhodně doporučit.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25