Nejnovější recenze ze sekce Přípravky na problematickou pleť

Karel Hadek Regenerační krém Aknette SPF6 10 ml

tianDe krém na obličej s projevy akné a jizvami 20 ml

Ověřený zákazník Království tianDe Ověřený zákazník

Přidáno: 22. října 2023

Zakoupeno v Království tianDe

Dceři to pomáhá už jinou značku nepoužívá

• Velmi kvalitni a používáme již dlouhodobě
  • Vzrůstající cena

Ověřený zákazník Testuj.to Ester

• Ano
  • Ne

Produkt je opravdu překvapivě celkem dost působivý.
Během pár dní jsem viděla náhle změny mé pleti .
Stojí za to, zainvestovat.
Ideál pro citlivou pleť..
S kterou bojují i já.
Lehká textura,jemné nanášení, a opravdu šetrné k pleti .
Určitě mám v plánu nadále produkt používat

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Lehké složení
  • SPF 30
  • Nedráždí pokožku
  • Trochu vysušuje pleť
  • Zatím nepozoruju slibované účinky

Velikost balení je super i na cesty. Emulze má příjemnou konzistenci, která se dobře roztírá, stačí vám jen malé množství krému. Vůně spíš neutrální, mě úplně nenadchla. Používám teprve tři týdny takže slibované změny co se týká akné nebo pigmentových skvrn jsem zatím nezaznamenala, ale budu používat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• pumpičkový aplikátor
  • skvělá zákaznická služba, ochota pomoci a poslání vzorků dalšího produktu zdarma
  • rychle se vstřebává
  • snadno se roztírá
  • "lehká" konzistence
  • po nanešení příjemně pálí, "funguje"
  • pumpička pumpuje nerovnoměrně
  • sérum se někdy žmolkuje

Sérum je lehké konzistence a rychle se vstřebává. Po nanešení krátce pálí jako jiný produkt na hyperpigmentaci, který jsem používala. Někdy se v kombinaci s mou pletí a dalšími produkty žmolkuje, ale na zákaznické lince byli velmi nápomocní. Poradili mi, jak žmolkům zabránit a poslali mi i zdarma vzorky produktu, který bych místo tohoto séra mohla nežmolkovaně používat přes den. Zákaznické služby za mě získávají 5 hvězdiček a už jen kvůli nim Eucerin doporučuji! Nenechají vás na holičkách a udělají pro vás a vaši pleť maximum.
Se sérem jsem zatím spokojená. Má problematická pleť se po změně rutiny neosypala a zdá se mi i vzhledem k cyklu a vnějším stresorům klidnější, než předtím. Hyperpigmentace mám tolik, že se mi po létě se slézajícím opálením těžko určuje, jestli se výrazně zlepšila, ale dávám tomu čas.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Konzistence
  • Vůně
  • Forma aplikace - pumpička

Serum ma skvelou pumpicku na aplikaci. Pri jednom pumpnuti se vytlaci vytlaci dostatecne mnozstvi na jednu aplikaci. Serum je hezky tolerovano a po aplikaci kremu nedochazi k hrudkovateni a produkty hezky splynou. Jiz po 14 denni aplikaci stavajici pigmentove skvrny hezky zesvetlaly a plet se mene leskne.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• dávkování pumpičkou
  • příjemná konzistence
  • chrání před UV zářením
  • lehce se roztírá
  • dlouho se vsřebává

Skvěle zmatňuje pleť, výborná konzistence a jednoduché roztírání. Trochu delší doba vstřebání, takže je potřeba s nanášením make-upu chvíli počkat. Dávkování pumpičkou je k nezaplacení, stejně tak ochranný faktor s kterým má člověk pocit, že je jeho pleť v bezpečí.

tianDe gel na akné BioComplex 25 ml

tianDe gel na akné BioComplex 25 ml

Ověřený zákazník Království tianDe Anna

Zakoupeno v Království tianDe

Hlavne pozivame doma na velke pupinky zabira skvele.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

• Naprosto boží sérum

Měla jsem možnost testovat sérum s trojím účinkem , a jsem naprosto nadšená , sérum se krásně roztírá nelepí krásně voní a jako největší bonus opravdu funguje. S akné bojuji od puberty, a se skvrny po něm už jsem si nevěděla rady. A díky tomuhle sérum mám zase krásnou pleť . Díky Eucerin za tenhle zázrak

Medik8 Night Ritual Vitamin A 50 ml

Medik8 Night Ritual Vitamin A 50 ml

Ověřený zákazník Studio La Vie Zuzana

Zakoupeno v Studio La Vie

Jemný a příjemná vůně. Absolutně žádná alergická reakce, ani pálení

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Konzistence
  • Balení

Po používání vidím menší rozdíl a to ten že pigmentace na čele je světlejší ale chce to používat delší dobu. Konzistence je příjemná a na pleti mi zůstává příjemný pocit který nelepí. Když si dám SPF a na to makeup krásně mi na sof sedí a nežmolkuje jak to některé SPF dělá

La Roche Posay Effaclar DUO (+) tónovací sjednocující korekční péče proti nedokonalostem pleti a stopám po akné odstín Light Duo [+] 40 ml

Ověřený zákazník ELNINO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 18. října 2023

(naposledy upraveno 18. října 2023)

Zakoupeno v ELNINO.CZ

Dcera ho používá opakovaně. takže spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• rychlost zasychání
  • moc nefunguje

Eucerin dermoPure sérum s trojitým účinkem jsem zkoušela přibližně tři týdny. Sérum je bez zápachu a dobře se nanáší. Velmi rychle zasychá. Nezanechává pokožku nijak mastnou ani lepivou. Barva pigmentových skvrn se nezměnila a lesk obličeje také ne. Znovu bych uz nepoužívala.

La Roche Posay Effaclar Duo SPF30 40 ml

La Roche Posay Effaclar Duo SPF30 40 ml

Ověřený zákazník EUROPARFÉMY.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Super lehká konzistence
  • Výborně se roztírá
  • Funguje

Jsem spokojená, je trochu jiný než ten bez SPF, možná ale i lepší. Budu kupovat dál, vyhovuje mi.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Příjemná textura
  • Svěžest
  • Praktická pumpička
  • Menší balení vhodné na cesty
  • Neodstranilo pigmentaci úplně

DermoPure Sérum je velmi příjemné, lehké a zároveň koncentrované konzistence, která zároveň svěže voní. I když pigmentace nevymizela za dobu užívání úplně, pozorovala jsem lehký úbytek. Rovněž mi vyhovovalo menší balení praktické na cestování letadlem.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

• Hebka pleť
  • Jednouduché nanašení

Eucerin DermoPure sérum s teojitým učinkem je skvělý,když máte problém s pletí.účinek šera je skvělý rozjasní a zjemní vám to pleť.rozdíl jsem pocítila nádherný krásná pevná a pružná pleť bez komedonů.má pleti zanechává pocit svěžesti,čistoty a krásy

Ověřený zákazník Testuj.to Alica

• Rýchle se vstřebává
  • Velikost balení

Tohle sérum od Eucerinu je fakt skvěle. Už po pár použitích jsem poznala rozdíl. Pleť se mi mít mastila.Sérum jsem používala 2 x denně ( ráno a večer ) na vyčištěnou pleť. Póry byli méně viditelné ale co se tyče pigmentových skvrn změnu jsem nezaznamenala. Ale i tak jsem spokojená a rozhodně budu v používání séra pokračovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Perfektní zmatňující efekt
  • Spf 30
  • Příjemný zklidňující efekt
  • V kombinaci se sérem mi žmolkoval

Krém je příjemný, dobře se aplikuje praktickou pumpičkou, dobře se rozmázává a rychle vsakuje, již během aplikace cítite, jak se zmatňuje. Ten konečný matujíc8 efekt mě mile překvapil. Má spf 30, není však vůbec těžký, je lehký na pleti a cítím i zklidňující efekt na mé citlivé kůži. Blednutí pigmentových skvrn jsem nezaznamenala, nicméně je potřeba prevence.Za mě vřele doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: 16. října 2023

• Textura séra,
  • Zlepšení pleti
  • Snadnost aplikace
  • Výrazná parfemace produktu

Textura séra je příjemná, lehce se aplikuje. Po nanesení mě štíoal, ale nebylo to nikterak bolestivé. Na pleti jsem zaregistrovala její zlepšení, a lehké snížení pigmentace, ale mé fleky jsou opravdu hodně tmavé oproti tónu pleti. Měla jsem pocit i rychlejšího hojení boláků, po jejich preparaci. Hodně mi vadila výrazná parfemace produktu, ale je to i vkusu. Celkově produkt hodnotím pozitivně a jsem zvědavá, zdali mi opravdu při dlouhodobém používání zesvětlí mou pigmentaci. Výrobek doporučuji.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25