Nejnovější recenze ze sekce Přípravky na problematickou pleť

Ryor Aknestop Anti Akne roll-on 5 ml

Ryor Aknestop Anti Akne roll-on 5 ml

Ověřený zákazník Grizly marholex

Přidáno: 16. října 2023

Zakoupeno v Grizly

kupujeme opakovaně, na Ryor nedáme dopustit

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Matujici účinek
  • Spf 30
  • Dobře se vstřebává

Emulze má příjemnou texturu,která se velmi dobře rozmazává a rychle vstřebává do pleti. Matující účinek vypadá na pleti velmi hezky a přirozeně. Občas mívám drobné akné a s tímto produktem jsem zaznamenala zlepšení na mé pleti. Oceňuji i SPF 30. Výše SPF je pro mě dostačující.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Rychlé vstřebání
  • Fungující produkt
  • Velké množství
  • Pnutí pokožky

Eucerin sérum opravdu funguje!
Po měsíci používání vidím výsledek. Pigmentové skvrny jsou světlejší, obličej sjednocenější. Na dotek hebký a póry stažené.
Ráno a večer nanášeny tři stlačení, balení je velké, takže vydrží min měsíc, což je super ?
Krásně se vstřebá, nežmolkuje, s krémem je to kamarád.
Doporučuji na normální, nebo mastnou pokožku. Suchou pleť NE. Na suché pokožce pne a nepomáhá ani velmi hydratační krém.
Celkové hodnotím sérum velmi kladně

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Vůně
  • Zmatní pleť
  • Sjednocení nerovností
  • Ní třeba makeup
  • Hutnější konzistence
  • Pleť zpočátku pne

Eucerin DermoPure mi dokonale sedl. Krásně zmatní pleť a už po asi 14ti denním používání jsem pocítila sjednocenní pleti. Sérum je lehce hutnější a trošku hůře se roztírá a zpočátku pleť lehce pne ale po chvílu se krásně vstřebá. Přípravek navíc krásné voní. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Lehká textura
  • Nemastí
  • Spf 30
  • Pro citlivou pleť

Eucerin ochranná emulze je vhodná pro citlivou pleť se sklonem k akné. Díky spf 30 je pleť chráněná, avšak emulze nemastí a pleť je po celý den matná. Emulze má lehkou texturu a dobře se na obličeji vstřebává. Po prvních 14 dnech pravidelného používání jsem zaznamenala viditelné výsledky, kdy pleť je více sjednocená a pigmentové skvrny jsou méně viditelné.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• vůně
  • aplikátor
  • snadné nanášení
  • lehká textura
  • regulace lesku
  • alergická reakce
  • pálení

Problémy s pigmentovými skvrnami mám už od mládí.
Emulze se snadno roztírala, textura byla lehká.
Velké plus bylo pro mě, že lahvička měla aplikátor.
Po namazání produkt na kůži nezanechával mastné fleky.
Po týdenní aplikaci krému se mi na pleti objevilo několik nepěkně zarudlých flíčků okolo úst, které pálely.
I přes nějaké nedostatky, emulzi doporučuji, pigmentové skvrny se zmenšily.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• gelová textura
  • balení s pumpičkou
  • zářivá pleť
  • vše super

Eucerin DermoPure Sérum je velmi kvalitní produkt, který má gelovou strukturu, jemně voní a je na pleti velmi příjemný. Dochází k vypínaní pleti, pociťovala jsem mírné brnění, avšak ne nepříjemné. Je vidět, že v pleti pracuje. Balení s pumpičkou je velké plus. Přijde mi, že pleť je zářivější a neleskne se. Určitě budu i nadále používat a kupovat, jsem spokojena a doporučuji všem ženám, které trápí nedokonalosti pleti, pigmentové skvrny či lesknoucí se pleť.

Ověřený zákazník Testuj.to Milena

• konzistence
  • jemná vůně
  • příjemný pocit
  • vše O.K.

Tato ochranná emulze Eucerin DERMOPURE mi velmi vyhovuje, textura je lehká, jde o spojení gelu a krému. Líbí se mi, že vůně je nevtíratelná a skoro neznatelná. Na pleti je emulze velmi příjemná a dobře se roztírá i vsakuje. Za mě velké plus je balení s pumpičkou, netřeba do toho sahat prsty. Zdá se, že pigmentové skvrny nejsou tak zřetelné. Žádné alergické reakce. Jsem velmi spokojena a doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

• Dobrá aplikace
  • Žádný mastný film
  • Příjemná konzistence

Ochranná emulze Eucerin mi pomohla, již po pár byla znatelná změna - skvrny začaly mizet. Emulze má dávkovač, což je příjemné, dobrou konzistenci, která se snadno roztírá, na tváři nezanechává mastný film a snadno se roztírá. Já mohu rozhodně doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Adam

• Design balení
  • Vůně
  • Pocit na pleti
  • Doopravdy zlepšuje pleť
  • Pumpička někdy vypumpuje menší mnozstvi nez obvykle ale to je nepodstatny

Sérum jsem používal přibližně 14 dní. Moje skoncare rutina obsahuje: odlicovaci olej, cistici gel, toner, ruzova voda, serum, ocni roll-on/krem, hydratacni krem a popř. Spf 50. Moje plet je smyseneho typu a je hodne naladova, nekdy je perfektni a nekdy je cervena, ma pupinky.. při pouzivani tohoto sera mi make-up lepe sedel na pleti a vypadal lepe, mnohem rychleji se mi zahojili pupinky a jizvy od akne. Zanechava chladivy dojem a je prijemny. Na obalu je uvedeno ze muze lehce stipat, ale nic takoveho se mi nestalo. Serum bych urcite doporucil jak z duvodu okamziteho zlepseni pleti tak lepe vypadajiciho make-upu.

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

• Jednoduché složení
  • Performance
  • Účinek a hyperpigmentace
  • Obsah alkoholu
  • Bez účinků na nedokonalosti pleti
  • Žmolkování produktu

Eucerin DermoPure sérum s trojitým účinkem je produkt hustší konzistence a mléčné barvy, který má jemnou a příjemnou parfemaci. Na pleti produkt nesedí, ale při vrstvení produktů výrazně žmolkuje. Ve složení produktu mě nemile překvapilo vysoké zastoupení alkoholu. Účinky na nedokonalosti pleti, tak byly dosti sporné. Vzhledem k obsahu alkoholu a tapiokovému škrobu, je pleť hned po aplikaci sametová a bez lesku. Z dlouhodobého hlediska však byla pleť v mnohem horší kondici než před používáním séra. Dehydratace způsobená alkoholem se projevila vyšší produkcí mazu a časem i vyšším výskytem nedokonalostí. Na druhou stranu, pigmentové skvrny se zdají být po delší době užívání opravdu bledší. Celkově jsem nebyla s produktem spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Vhodné pro citlivou pleť
  • Nezanechává “lepivý” pocit na pokožce

Na produktu mě zaujalo, že byl bez problémů vhodný i pro moji citlivější pleť. V průběhu testování jsem si všimla redukce akné a pigmentových skvrn, dokonce se mi zmírnili i černé tečky v oblasti nosu. Sérum pokožku nevysušuje a velmi dobře a rychle se vstřebává.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Zakoupeno v Testuj.to

• Praktická lahvička. Není nutné jí šroubovat a stač stlačit.
  • Špatně se umývá, ale na sucho se dá lehce sloupnout.

Od Eucerin DERMOPURE Ochranné emulze SPF 30 jsem neměla velké očekávání. Byla jsem k ní skeptická, protože jsem už pár jiných výrobků vyzkoušela a bylo to bez efektu. Po pár dnes jsem zlepšení neviděla, ale chce to trpělivost a po necelých 14 dnech už je vidět zlepšení, takže doufám, že to bude den ode dne lepší.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Struktura
  • Vune
  • Nepozoruji zadnou zmenu intenzity pigmentovych skvrnek po akne

Prijemna textura a vune, zanechava plet jemnou bez filmu mastnoty nebo vysusovani,ale bohuzel po 3 tydnech uzivani (2x denne) nevidim zadny ubytek pigmentovych skvrn po akne. Obcasne break outs na pleti se take nezlepsily, mozna vyzaduje delsi donu uzivani pro lepsi vysledek

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Matný finiš
  • Rychle se vstřebá
  • Nedráždí pleť
  • Skrvy jsou méně viditelné
  • Žmolkuje

Eucerin Dermopure, je emulze hutnejší konzistence, která se po nanesení na pleť rychle vstřebá a zanechává pleť matnou a bez lesku. Pigmentové skvrny po akné po čase začínají být světlejší a méně viditelné. Emulze na pleti po chvilce trošku žmolkuje.

Annabis Cremcann Silver přírodní krém 50 ml

Annabis Cremcann Silver přírodní krém 50 ml

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• způsobuje alergické reakce
  • zavádějící popis "klinicky testované"

POZOR. Po necelých 3 měsících používání, namazání 2x týdně, začala pokožka reagovat megavelkou vyrážkou podobnou ekzému, která mizela víc jak měsíc. Nevěděl jsem původně čím to je, vysadil jsem všechny kosmetiky. Za půl roku stačilo jediné namazání nově otevřeným stejným krémem a velká vyrážka nastala znovu - dělá to právě tento krém.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• konzistence
  • dobře se roztírá
  • pleť krásně zmatní

Eucerin Dermopure emulze která mně příjemně překvapila jelikož tuto značku používám delší dobu opět mně nezklamala emulze se příjemně roztírà rychle vstřebává a krásně zmatní pleť vhodný i pod make up pomohl mi zesvětlit pigment nad rty můžu jen doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• textura krému
  • rychlé vstřebávání
  • viditelné zlepšení pleti

Eucerin Ochranná emulze SPF 30 se stala mým oblíbeným produktem pro péči o problematickou pleť s pigmentovými skvrnami po akné. Tato lehká emulze se snadno nanáší a rychle se vstřebává, což je ideální pro ranní rutinu. Co mě nadchlo, je obsah SPF 30, který mi poskytuje ochranu před slunečním zářením, zatímco pomáhá vyrovnat barvu pleti a redukovat pigmentové skvrny. Po několika týdnech používání jsem viděl/a významné zlepšení, pleť byla jasnější a hydratovaná. Doporučuji tento produkt všem s podobnými problémy s pletí. Je efektivní a zároveň vhodný pro každodenní použití.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Textura
  • Alkohol

Eucerin DermoPure Sérum má velmi příjemnou konzistenci, ve vůni cítím alkohol, což beru jako malé negativum. Toto sérum zmírnilo moje akné, ale po čase mírně vysušuje pokožku, je proto potřeba použít hydratační krém, aby serum neudělalo více škody jako užitku.

Ověřený zákazník Testuj.to Emílie

• Neni mastny
  • Pomaha na pigm. skvrny
  • Nesvedi me oblicej

Pouzivam Eucerin asi mesic a ztraci se mi pigmentova skvrna na cele, je dobry i na akne, ktere po namazani tolik nesvedi. Je to dobry, ze nemasti oblicej jako jine kremy. Nema ani zadnou vuni, z ktere me u jinych kremu vetsinou boli hlava? Urcite budu pouzivat dal..

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25