Uriage Hyséac A.I. hojivý krém pro problematickou pleť akné Oily skin with Emerging or Existing Blemishes 40 ml

Typ výrobku

Typ pleti
pro mastnou pleť
Určení
unisex

Uriage Krém pro léčbu zánětlivých projevů akné Hyséac A.I. (Anti Blemish Skin-Care) 40 ml.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Spokojenost.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Vynikající produkt.

• , zakoupeno v Notino

Spokojenost

• , zakoupeno v ZIVADA.cz

• příjemný i pro muže, zlepšuje projevy akné
  • , zakoupeno v INVE-Beauty

Perfektní, už po 2 dnech používání jsou vidět výsledky. Červené flíčky po akné mizí, pleť je hydratovaná, výhodou je, že nevysušuje jako jiné krémy na akné, opravdu jsem byla překvapená výsledky a za sebe doporučuji. Neštípe, krásně se roztírá a jemně voní.

• Účinný, dobře se vstřebává, krásně voní. Nejlepší krém, co jsem vyzkoušela.
    • pouze cena

Krém jsem si vyzkoušela na doporučení lékarnice v čase, kdy se mi rapidně zhoršila pleť. Po vyzkoušení vzorečku pleť začala brzy reagovat a začala se hojit, takže od té doby mám Uriage A.I. stále doma. Bohužel moc často se člověk nesetká s nějakou akcí, kdy by se dal koupit levněji. Cena je vyšší, ale myslím, že krém stojí za to. Mohu určitě doporučit!

• , zakoupeno v Jedenklik.cz

• Příjemná konzistence, dělá sametovou pleť.
    • Používám jej i jako podklad pod BB krém.
    • Lehoučká vůně
    • Dobře se roztírá
    • Hlavně opravdu zabírá na daný problém.
    • Snad jen ta cena

Krém mi opravdu pomohl, i ve svém věku přes 30 let trpím na "pupínky". Zabral velmi rychle - znatelné zlepšení během 2 dní a to je super. Vyzkoušela jsem spousty krémů na problematickou pleť jak z lékárny tak i mimo a tento prostě vede (měla jsem Bioderma, Ziaja, Avon i Oriflame, Vichy a nic nezabíralo tak jako Uriage).
    Kombinuji ještě se zelenou micelární vodou Uriage.

• funguje

výsledek je vidět již za 2 dny používání
    jemná parfemace
    nemastný
    příjemná textura
    nežmolkuje pod make-up
    stačí opravdu málo, bezva se roztírá
    matuje
    hojí pupínky,další se netvoří
    za mě je super a spokojenost