SynCare Glycoretinal +C creame 75 ml

pro všechny typy pleti
Určení
pro ženy

• , zakoupeno v Syncare.cz

používá dcera a na pubertální aknózní pleť (klasické mastnější T) a pleť se zlepšuje

• , zakoupeno v Syncare.cz

S produktem Glyco retinal +C jsem nadmíru spokojena. Určitě zakoupím znovu. Po nanesení přípravku večer jde ihned vidět ráno velký rozdíl. Mohu jen a jen doporučit.

• , zakoupeno v DERMALIFE

• ..za mne..opravdu rychle pomáhá..

produkt mi velmi rychle pomohl znormalizovat pleť, mám zralou pleť, takže pod krém používám hydratační séra a esence a jsem velmi spokojená. Velmi rychle se mi zlepšila pleť..až překvapivě.
    S produkty SynCare jsem obecně spokojena a vyhovují mi, pokud se vám podaří zvolit dobře produkt, který vyhovuje vaší pleti, je to topka..

Značka
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Určení
pro ženy

Krém je určený zejména pro mastnou a smíšenou pleť mladistvých a mladých, jejichž pokožka má sklon k nadměrnému promaštění a/nebo akné. GlycoRETINAL +C krém udržuje pleť bez známek akné, zjemňuje ji a potlačuje tvorbu mazu. Krém je velmi lehký a nezatěžuje pokožku nadměrným promaštěním.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v DERMALIFE

• ..za mne..opravdu rychle pomáhá..

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Syncare.cz

• Používám dlouhé roky, naprostá spokojenost.

• Výborně zmatňuje,zklidňuje pokožku
  • , zakoupeno v Syncare.cz

• Používám mnoho let, naprosto perfektní.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Syncare.cz

• Naprosto úžasný. Používám mnoho let.
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

Sháněla jsem něco na hyperkeratózu bez receptu. Za tu chvilku co krém používám jsem zaznamenala výrazné zlepšení.

• , zakoupeno v Zdraví Online.cz

• - veľmi príjemná konzistencia aj vôňa
    • - krém je veľmi ľahký
    • - pleť je hebká, hydratovaná
    • - nič

Krém som kupovala pre dcéru, je veľmi spokojná, pleť má po kréme ako bábätko :-)), určite to nebolo posledné balenie, osvedčil sa a myslím, že sme si našli novú značku kozmetiky

• , zakoupeno v Lékárna Typos

• splňuje,co se píše