NeoStrata High Potency Cream 30 g

Skladem • Více variantDoplňkové služby59 Kč98 % • 4 938xDalší informace
Skladem • Více variantDoplňkové služby59 Kč97 % • 45 967xDalší informace
Skladem • Více variantDoplňkové službyZdarma96 % • 26 331xDalší informace
Skladem • Více variantDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 249xDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462xShop roku '22 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč92 % • 511 320xDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 147xShop roku '22 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 2 721xDalší informace

50+
Hydratační
Bez parfemace

• , zakoupeno v Lékárna Typos

Za mne spokojenost. Krém je nemastný a zdá se mi účinný. Používám krátce, obecně mám dobrou zkušenost z touto kosmetikou. Naučila jsem se kupovat výrobky Neostrata na základě doporučení kosmetičky. Mám citlivou pleť a i přes to, kosmetiku snáším dobře.

výrazné zlepšení stavu pleti

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

už jsem si objednala 2x a jsem spokojená. Po aplikaci krému (na noc) je vždy pleť viditelně zdravější a vrásky jsou menší.

Značka
Věk
50+
Hydratační
Bez parfemace

Tento nejsilnější vyhlazující krém je určen pro zkušené uživatele produktů s obsahem alfa hydroxykyselin (AHA). Obsahuje 20% směs alfa hydroxykyselin (AHA) a polyhydroxykyselin (PHA), která vyhlazuje hrubou texturu pokožky, redukuje vzhled jemných i hlubokých vrásek, sjednocuje odstín pleti. Vitamin E poskytuje antioxidační ochranu a zároveň napomáhá předcházet budoucímu poškození pleti způsobené vlivem UV záření. Pravidelným používáním se pleť stává hladší a zdravější. Krém je vhodný pro normální, mastnou nebo suchou pokožku. Je ideální pro zralou pleť. Bez parfemace, bezolejový, nekomedogenní.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

výrazné zlepšení stavu pleti

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v KOSMETIKA NeoStrata

• není mastný

• vyšší cena
  • , zakoupeno v KOSMETIKA NeoStrata

Nejsem si jistá, jestli bych produkt někomu doporučila. Po týdenním používání nevidím žádné stopy na pleti.