Mizon Snail Recovery Gel na Problematickou Pleť 45 ml

Garantovaný nákup z Koreankosmetika.cz

Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč88 % • 279 233 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 56 943 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 147 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč98 % • 4 938 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 45 967 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 18 249 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód79 Kč100 % • 65 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 320 recenzíDalší informace

Určení
pro ženy
S kyselinou hyaluronovou
Regenerační

• , zakoupeno v Kocos Beauty s. r. o.

Tento gel používám již delší dobu a velká spokojenost i když mám 55 let mám pořád mastnou plět a někdy sem tam nějaké akné a tento gel mi s mou pletí moc pomáhá,není tolik mastná a když se objeví nějaký ten vřídek gel si sním dobře poradí opravdu doporučuji účinky zaručené.

• , zakoupeno v Ksisters

Gel nemastí pleť. Krásně se vstřebá. Pokožka je hladká a sjednocená. Mám spíše mastnější pleť. Za mě top.

• dobře se vstřebává

Určení
pro ženy
S kyselinou hyaluronovou
Regenerační

Pleťový gel s obsahem 74% filtrátu hlemýždího sekretu funguje jako účinná léčba akné. Vyhladí, regeneruje, odstraní problémy, pupínky se vysuší a lehce odstraní po několikadenním používání. Účinné látky obsažené v hlemýždím extraktu povzbuzují regeneraci pleti a předcházejí vzniku vrásek a drobných linek. Při pravidelném používání se struktura pleti prokazatelně zlepšuje. Pleť je zpevněná a působí zdravým a přirozeně krásným dojmem. Díky šetrnému složení jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Kocos Beauty s. r. o.

• , zakoupeno v Ksisters

• dobře se vstřebává
    • vyhlazuje pleť a stahuje póry
    • zmatňuje pleť
    • dost nepříjemná vůně
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Pleť se mi hodně zlepšila - ubyly záněty a celkově je pleť hladší.
    • lehce smrdí
  • , zakoupeno v Koreankosmetika.cz

• skvělý na regeneraci pokožky
    • je příjemný
    • není ho potřeba velké množství

Tento výrobek používám od prosince 2019 a pochybuju, že ho jen tak vyměním. Mám velmi suchou, citlivou pokožku s akné, ale od doby, co používám tento přípravek, tak se mi pokožka zlepšila. Pokožka je pružnější a čistější. Akné se objevuje jen zřídka.
    Používám ho na noc.

• , zakoupeno v Koreankosmetika.cz

Toto byl můj první zkušební produkt "šnečí"..jsem zpokojená, ale myslím si, že je spíše pro mladší pokožku. Já už jsem šla do výceprocentního mucinu. Ale jako začátek výborný. Dávám si jej na noc jako takovou masku. Má příjemnou vůni a konzistenci.

Objednávka 2020890336

• , zakoupeno v Koreankosmetika.cz

• Super krem hlavne na nedokonalosti pleti vyrazky, skvrny,...
  • , zakoupeno v Koreankosmetika.cz

Příjemný lehký gelový krém. Ne vše moje pleť snese, tady je to bez problémů. Příště však zvolím produkt s větší hydratací, protože moje pleť je celkově spíše suchá.

• , zakoupeno v Notino

Jemné, spíš gelové složení, které nezanechává pleť mastnotu. Spíš na letní období, v zimním období kdy je pleť vysušená používám radši jiný krém. Používám ho ráno i večer, mám pocit, že pomáhá na nedokonalosti pleti.