Minus 417 hydratační denní krém s vitamíny pro mastnou pleť a proti akné 50 ml

50 ml
Typ pleti
pro mastnou pleť

• , zakoupeno v NuSpring

• Krém je na mastnou pleť ideální,nemastí pleť,krásně se do pleti vsákne a udělá film.Nedráždí,neštípe.
    • Žádné.

Tuto kosmetiku jsem použila poprve,náhodně jsem objevila na webu a chtěla vyzkoušet.S krémem jsem koupila ještě pleťovou vodu,také výborná.Myslím,že v budoucnu budu nějaký výrobek ještě objednávat.Doporučuji,stránky jsou přehledné,s objednaným zbožím jsem zdarma dostala i nějaké vzorečky a hlavně popis,jak mám svoji pleť ošetřovat a co bych si eventuelně ke svému objednanému zboží ještě mohla dokoupit,ovšem nenásilnou formou,což mi bylo sympatické.

NuSpring (prodejce)

Velmi děkujeme za krásnou recenzi a velmi si jí vážíme. Jsme rádi, že jak krém, tak tonizační voda Vám pomáhá. Těšíme se na další objednávku. Ještě jednou děkujeme. :-)

Typ výrobku
krémy
Objem
50 ml
Typ pleti
pro mastnou pleť

Hydratační krém s minerály z Mrtvého moře napomáhá: udržuje celodenní hydrataci, zanechá pleť matnou nevysušuje pokožku a reguluje tvorbu mazu dodává pleti důležité vitamíny a minerály obsahuje UVA a UVB faktor SPF 20 velmi příjemná textura a krásné balení krému Aplikace:   Hydratační krém pro mastnou pleť je určen pro každodenní použití - ideálně 1x denně (ráno). Návod na použití: Po vyčištění pleti mlékem/tonikem aplikujeme vrstvu hydratačního krému na mastnou pleť a pečlivě zapracujeme do pokožky. Je nezbytné počkat, dokud se krém perfektně nevsákne Při ošetření je důležité nezapomínat na oblast okolo uší i za ušima. Vhodné pro: Použití hydratačního krému je vhodné pro mastný typ pleti. Obsah účinných a výživných látek:  Koenzym Q10, med, bambucké máslo, výtažky z aloe vera, kaštanu koňského, z listu zeleného čaje, granátového jablka, přírodní oleje z brutnáku lékařského, pupalky, avokáda, jojoby, rakytníku, sezamů, pšeničných klíčků, vitamin A, C, E.  Popis produktu: Trápí vás mastná pleť? Krém poskytuje kvalitní péči o mastnou pleť, kterou pomáhá zmatnit. Mástná pokožka představuje problém pro mnoho žen, ale i mužů. Denní hydratační krém s UV faktorem má lehkou strukturu a je tak velmi příjemný na aplikaci. Podporuje elasticitu pleti a urychluje její regeneraci. Dodává pleti matný vzhled a působí jako prevence proti stárnutí. Rychle se vstřebává a zanechává pocit celodenní svěžesti. Základem hydratačního krému pro mastnou pleť je komplex vitamínů a minerálů VITAMIN MINERAL COMPLEX, který je obohacen o důležité vitamíny (A, C, E), rostlinné výtažky a minerály z Mrtvého moře. Napomáhá ochraňovat pleť před škodlivými vlivy prostředí jako je nepřízeň počasí, znečištění a volné radikály. Poskytuje ochranu SPF 20 proti UVA a UVB paprskům, které působí na pleť po celý rok.   Důležité: Hydratační krém není testován na zvířatech, neobsahuje parabeny a minerální oleje (výtažky z ropy). Ingredience: Aqua (water), octyl methoxycinnamate, glyceryl stearate se, titanium dioxide, cetearyl alcohol, cetyl alcohol, aloe barbadensis (aloe vera leaf juice), dead sea water (maris aqua), phenoxyethanol, dimethicone, algae extract, aesculus hippocastanum (horse chestnut) extract, butyrospermum parkii (shea) butter, borago officinalis (borage) seed oil, camellia sinensis (green tea) leaf extract, calendula officinalis flower oil, hamamelis virginiana (witch hazel) extract, olea europaea (olive) fruit oil, oenothera biennis (evening primrose) oil, persea gratissima (avocado) oil, punica granatum (pomegranate) extract, rosa canina fruit oil, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, sea buckthorn (hippophae rhamnoides - oblepicha) oil, squalane, sesamum indicum (sesame) seed oil, benzophenone-3, bambusa vulgaris (bamboo) leaf/stem extract, parfum, mel (honey), triticum vulgare (wheat) germ oil, vitis vinifera (grape) seed oil, ascorbic acid (vit.C), retinyl palmitate (vit.A), tocopheryl acetate (vit.E), citric acid, ubiquinone, methylisothiazolinone.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v NuSpring