La Roche Posay Effaclar K obnovující péče pro mastnou pleť 30 ml

• , zakoupeno v Vitalpoint Rodinná lékárna

• Moc mi pomohl
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• vysušuje, ale effaclar a.i. se mi zdá lepší k bodovému ošetření
    • moji pleť vysušuje až moc, na větší plochu nemohu používat. Příště budu volit effaclar a.i. jen k bodovému ošetření

zatím používám krátce,proto nemůžu kvalitně ohodnotit

Určení
pro ženy
Použití
na noc

Obnovující péče s ultrasvěží aquagelovou texturou pro mastnou pleť s antioxidačním a 8h zmatňujícím účinkem!

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Vitalpoint Rodinná lékárna

• Moc mi pomohl
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• vysušuje, ale effaclar a.i. se mi zdá lepší k bodovému ošetření

zatím používám krátce,proto nemůžu kvalitně ohodnotit

• , zakoupeno v Benu.cz

Produkt používám moje dcera, která má problémy s pletí. Produkt užívá opakovaně - spokojenost.

• , zakoupeno v Kosmetika Francie

• xxx

• příjemný krém
    • mohl by být levnější :)
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

- lehce se roztírá
    - pomáhá na akné
    - lze používat 2x denně

• , zakoupeno v Benu.cz

Tento produkt (a další produkty z řady La Roche Posay) používám moje dcera druhým rokem a je s produkty spokojena, velice se jí zlepšila pleť.

• Zmatní pleť
    • Stačí ho opravdu málo
    • Vysušuje !!

Věřím, že někomu může opravdu pomoct. Avšak mně absolutně nevyhovoval.. pleť mám smíšenou, mastnější v t-zóně s černými tečkami, póry a občas nějaký ten pupínek. Po pár dnech používání jsem po smytí měla neskutečné šupinky a pocit naplé pleti.. :-( Okamžitě jsem přestala používat. Více mi vyhovoval effaclar duo.

- skvěle se roztírá
    - výborný podklad pod make-up
    - pleť vydrží matná skoro celý den