Isis Ruboril Expert SPF 50+ 30 ml

unisex
Použití
na den

• , zakoupeno v sLéky.cz

• Bělí pigmentové skvrny.

Nedostatky v pleti opravdu postupně mizí.

• , zakoupeno v Mediderm

• Používám již několik let. Skvělý lehký tónovací krém, SPF 50+. Nemastný, v letních dnech stačí místo make-upu.

Doporučuji pro mastnou pleť.

• , zakoupeno v Mediderm

• Přesně pro mou pleť: dobře se roztírá, chrání silným filtrem před sluncem, dobře se snáší, pleť se neleskne.
    • Mohl by mít i světlejší odstín.

Zatím nejlepší ochranný krém na mastnější citlivou pleť, jaký jsem objevila na trhu.

Typ výrobku
krémy
Objem
30 ml
Určení
unisex
Použití
na den

ISIS RUBORIL Expert SPF 50+ je tónovaný krém s vysokou ochranou proti UVAAJVB záření - SPF 50+. Přípravek pro denní péči o pleť s rozšířenými žilkami. Je zabarvený (tělový odstín) a tím i navíc sjednocuje barvu pleti.

Charakteristika:  ISIS RUBORIL Expert SPF 50+ je vhodný k denní péči pro pleť s viditelnými žilkami (rozace, kuperóza). RUBORIL Expert 50+ obsahuje sluneční filtry (SPF50+) a tónování v tělové barvě. Díky obsahu patentované složky (Golden camomille extract) má zklidňující, protizánětlivé a vasokonstrikční účinky. Obsahuje kombinaci chemických a fyzikálních filtrů (SPF 50+), které zajišťují vysokou ochranu pleti před UVA/UVB zářením.

Neobsahuje parabeny a je voděodolný.

Aplikace:

Krém nanášejte na pleť před pobytem na slunci.

Balení: 30ml

2zákazníci nedoporučují produkt

• Nejlepší krém co jsem kdy používala výborná snášenlivost jsem s ním velice spokojena

Vyhovuje mi po všech stránkách pomáhá mi při onemocnění rosaelou je hypoalergení dobře se roztírá nelepí a pleť se neleskne produkt doporučuji všem

• Kryje žilky a začervenání pleti

Tento krém používám už pár let a jsem s ním plně spokojena,splňuje všechna má očekávání.Není mastný a je perfektní i na mastnou pleť. Mohu doporučit.

• Krém je výborný, jak zde již mnohokrát zaznělo, ale ..
    • .. bohužel již nikde není k sehnání.

Byl mi doporučen lékařem.

• Vynikající krém na začervenání

Používám tři roky a má plet je mnohem lepší
    Tento krém opravdu léčí.
    Doporučuji !

• , zakoupeno v sLéky.cz

• Bělí pigmentové skvrny.

Nedostatky v pleti opravdu postupně mizí.

• , zakoupeno v Mediderm

Doporučuji pro mastnou pleť.

• , zakoupeno v Mediderm

• Mohl by mít i světlejší odstín.

• příjemný
    • snadno roztíratelný
    • krycí
    • OF 50
    • malé balení
    • uvítala bych nižší cenu...

• , zakoupeno v Mediderm

• Vysoká ochrana před slunečními paprsky, jemné tónování zakryje drobné nedostatky pleti!

Maximální spokojenost, není co vytknout!!!

• , zakoupeno v NOVALEKARNA.eu

• Odtieň je vhodný skôr pre priemernú a tmavsiu farbu pleti