Garnier Pure Active gel k hloubkově čištění pórů 200 ml

Skvělé

• , zakoupeno v MALL.CZ

vyhovuje mi

• , zakoupeno v Notino

• příjemný na pleť, je po nanesení svěží a pevná, vůně trochu mentolová, konzistence gel
    • -

Tento produkt jsem si koupila dle doporučení mé kamarádky na černé tečky.
    Mám s nimi malý problém na nose, tak jsem chtěla zkusit jak bude tento produkt fungovat. Při pravidelném použtívání, tečky samy mizí. Když užívání flákám, nemůžu čekat dobrý výsledek = logické. Tento produkt doporučuji.

Typ výrobku
pro mastnou pleť
Určení
pro ženy

PureActive - Gel pro hloubkové čištění pórů

• hloubkově čistí a předchází vzniku stop
  • je vhodný pro pleť se sklonem k tvorbě nadbytečného kožního mazu a vzniku nedokonalostí pleti
  • napomáhá zbavovat pleť nečistot, které vedou ke vzniku nedokonalostí, ale také regulovat tvorbu kožního mazu a předcházet tak vzniku pupínků a jejich následných stop
  • zabraňuje ucpávání pórů
  • působí okamžitě
  • gel je obohacený o účinné antibakteriální složky, hloubkově čistí póry a odstraňuje nečistoty
  • obsahuje přírodní extrakt s regeneračním a obnovujícím účinkem a odstraňuje zarudnutí

Použití:

Ráno a večer naneste gel na navlhčenou pleť obličeje a jemně masírujte. Aplikujte především na čelo, bradu a nos. Vyhněte se očnímu okolí. Po aplikaci důkladně opláchněte vodou.

2zákazníci nedoporučují produkt

Skvělé

• , zakoupeno v MALL.CZ

vyhovuje mi

• , zakoupeno v Notino

• -

Tento produkt jsem si koupila dle doporučení mé kamarádky na černé tečky.

• Vyborny

Vyborny vyrobek

• Funguje krásně, od té doby co ho používám, nedělají se mi ty velké potvory, jen občas nějaká malá, která nejde skoro vidět. Opravdu účinné.

Úžasná věc. Konečně jsem našla něco co funguje. Už nebudu experimentovat a kupovat něco jinýho. Tahle celá řada je TOP.

Mně nepomohl vůbec. Vyhozené peníze. Pomohl mi až laser a to jsem toho měla fakt málo.

• opravdu zabírá
    • skvěle "dočistí" pleť po odlíčení

Vyzkoušela jsem plno pleťových vodiček, ale tahle je číslo 1! :) Jako jediná opravdu zabírá proti akné, používám ji už asi rok každý den po odlíčení a akné se mi nedělá. Jeden čas jsem zkusila Clean&Clear a to byla hrůza, pupínky se mi dělaly ve velkém a vůbec nemizely :( Až když jsem si zase koupila tohle tonikum, tak se pleť zlepšila :) Takže už nekupuji nic jiného :)

• , zakoupeno v Krasa.cz

• zmatní mastnou pleť
    • moc vysouší, pleť má pak větší tendenci se promašťovat

Pro mladé dívky ideální na čištění pleti, dcera (16) si ho chválí, zkusila jsem ho také na rozšířené a znečištěné póry, ale v mém případě dost vysušuje a jak se pleť snaží se více promašťovat, dělají se občas vřídky, takže u mě zatím žádný převratný účinek

• , zakoupeno v VMD

• je určený na odstranění akne.. a vše co má dělat tak dělá ..jsem 100% spokojená doporučuji s celou řadou používat..mě opravdu pomohl.

určitě si tento produkt budu pořád kupovat

• , zakoupeno v Krasa.cz

Kosmetiku jsem zakoupila pro mou dospívající dceru.
    Výsledky jsou patrné po pár dnech používání.