Epiderma bioaktivní CBD krém při Akné 30 ml

Garantovaný nákup z CBDshop.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 777 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč93 % • 422 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 1 297 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč77 % • 160 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 272 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 1 262 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč90 % • 54 recenzíDalší informace

Určení
unisex
CBD

• Zřejmě opravdu pomáhá.
    • Vyšší cena, ale pokud pomáhá, dá se to snést.
  • , zakoupeno v EPIDERMA.CZ

• Je to malé balení a rychle ubývá...
  • , zakoupeno v Apatyka Bylinka

• Dlouho vydrží
    • Pomáhá
    • Příjemný na pleti
    • Mírně voní
    • Zjemňuje pleť

Jediný CBD krém na světě, který mi pomáhá udržet pleť bez pupínků, vřídků a když se náhodou nějaký objeví, rychle se zahojí. Vyzkoušela jsem nesčetně "zaručených" věcí jak vnějšně tak vnitřně a stálo to opravdu hodně peněz! Jsem velmi vděčná, že jsem tento krém dostala dárkem a teď už můžu kupovat sama. Dlouho vydrží, stačí opravdu pidi kulička na kousek obličeje, jeden krém mám tak na 3 měsíce, jsem spokojená i s vodou, ta mi vydrží také tak. Jsem velmi spokojená a doporučuji ho všem, které trápí akné.

Značka
pro všechny typy pleti
Určení
unisex
CBD

Bioaktivní krém účinně pomáhá zklidnit a obnovit zdravý vzhled pokožky u osob s projevy akné. Má výjimečné čisticí a dezinfekční schopnosti v zánětlivě změněných folikulech při akné a pomůže vám vrátit příjemně vláčnou kůži.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 1 262 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 060 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

• Zřejmě opravdu pomáhá.
    • Vyšší cena, ale pokud pomáhá, dá se to snést.
  • , zakoupeno v EPIDERMA.CZ

• Je to malé balení a rychle ubývá...
  • , zakoupeno v Apatyka Bylinka

• Dlouho vydrží
    • Pomáhá
    • Příjemný na pleti
    • Mírně voní
    • Zjemňuje pleť

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Příjemné složení
    • Svěží vůně
    • Bohatý na vitaminy
    • Praktické malé balení vhodné i na cesty
    • Trochu hutnější konzistence

Po aplikaci krému byla pokožka vyživená, vláčná a hydratovaná. Krém má příjemnou vůni a nezanechává mastný film. Menší balení je vhodné i na cesty. Hlavně v teplejších dnech bylo příjemné mít tento lehčí krém. Český výrobek s vynikající kvalitou a za rozumnou cenu.

• balenie
    • lokálnosť
    • roztierateľnosť
    • Vôňa
    • biele bodky v kréme
    • nemá UV faktor

Tento dostupný Bioaktívný CBD krém na akné mi zlepšil pleť po pôrode. Pleť zkludnil, akné sa nezväčsuje ale zmiernuje. Pleťový krem s kompoziciou Betulidol sa velmi lahko nanáša, je vhodný aj ako podkladová báza pod make-up. Ako veľké plus hodnotím dostupnost produktu v lekárňach, lokálnost produktu. A hlavne jeho zázračné učinky na akné ?

• funguje
    • vhodný na citlivú pokožku
    • zmierňuje diskoloráciu po akné
    • akné je preč
    • hydratuje a stará sa o pleť
    • zloženie
    • v kréme sú peelingové guličky, ktoré mi nevyhovujú pri aplikácii
    • malé balenie

S krémom som neskutočne spokojná - trpím na citlivú pleť s akné, a z čohokoľvek mám pleť začervenanú a vytvorí sa pupínek. Tento krém moju pleť skľudnil len 2-3 dni po prvom použití. Produkt používam pravidelne, a moje akné je preč! Aktuálne nemám na pleti ani jedno začervenané miesto. Pleť je krásne hydratovaná a zjednocuje sa. Naviac je to český produkt vyrábaný v CZ, čo je skvelé plus. Uvítala by som ale aj väčšie balenie. Určite doporučujem, má výborné zloženie.

• Balení
    • Konzistence

Snažím se žít lokálně a udržitelně, proto, když jsem začala používat tento CBD krém, jsem byla nadšená, že je to to česká značka, dostupna v lékárně, navíc s patentovaným složením a dermatologicky testovaná. Krem má lehkou příjemnou konzistenci a pleť je po něm příjemně hebká. Akné a zarudnutí pleti se snižuje již po prvním použití a po delší době užívání je má pleť sto a jedna. Mimo jiné mi vyhovuje balení v tubě, které mi v kabelce nezabírá moc místa. Doporučuji všem, které trápí zarudlé místa a pupínky.

• Plet je jemnejsi
    • V době používání mi nevyskocil žádný pupinek
    • Peelingove kuličky v kremu
    • Zanechává pleť lehce mastnejsi

Velice oceňuji fakt, že je produkt český a dermatologicky testován. Nanášení na pleť bylo snadné, krém se dobře roztíral. Používala jsem jej každý večer před spaním na čistou pleť. Pleť zanechal krém jemnější a bez pupínků. Jediné co bych vytkla je mastnejsi konzistence.

• Účinnost

Člověk by čekal, že podle složení by mohl krém zapáchat, ale opak je pravdou. Krém se dobře roztírá. Výsledky a zlepšení jsou vidět už opravdu brzy. Pleť přestala být zarudlá a pupínky mizí. Složení je překvapující a jsem spokojený, že produkt funguje jak má. Je sice dražší, ale funguje.

• Hdratace pokožky

Hned na začátek bych chtěla vyzdvihnout, že je to produkty, který se vyrábí u nás v České republice, to už se málo vidí a já si toho neskutečně vážím. A teď k samotnému krému. Krém je příjemný, opravdu pleť hydratuje a už při prvním použití máte pocit zlepšení.