Epiderma bioaktivní CBD krém při Akné 30 ml

Garantovaný nákup z CBDshop.cz

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 106 814 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 424 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek45 Kč98 % • 358 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 1 998 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 676 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 20 899 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 626 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 1 299 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 281 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 171 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč95 % • 248 837 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč87 % • 54 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč4 recenzeDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč69 % • 2 777 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč91 % • 21 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 2 215 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 394 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Značka
unisex
CBD

• Příjemná vůně
    • Malé balení

Bioaktivní CBD krém používám. Ze začátku se zdálo že zabírá, postupem času už tak ne . Jinak třeba na černé
    tečky zabírá dobře. Jinak na normální akné není moc vhodný , aspoň teda pro mě. Teď mám před menstruaci a mám na obličeji více akné. A můžu říct že nic moc . Jinak příjemně voní . Není mastný, rychle se vstřebává. Po na mazání mám na dotek hebší pleť.

• Funguj
    • Stačí ho málo
    • Efektivní
    • Cena super
    • Výsledky hned
    • Dle mě zapáchá ale jen můj názor

Krém je opravdu super.Jelikož mám problematickou lehce pokožku tak mi opravdu vyhovuje jeho hojivé účinky jsou naprosto super.večer jsem namazala obličej krémem a ráno byly skoro všechny pupínky zahojené.Jediné co mi vadí je lehký zápach ale přijde to jen mi nikomu z rodiny ne :D je jinak opravdu super hydratuje hojí a stačí jo opravdu málo určitě zase zakoupím

• Rychlý účinek
    • Textura
    • Perly
    • Vyšší cena

Bioaktivní CBD krém má opravdu krásnou svěží vůni a skvěle se vstřebává, což ho činí velmi příjemným na používání. Během období před mými dny mi pomohl zklidnit pleť, a to velmi efektivně - pozitivní výsledky a zdravě vypadající pleť jsem začala vidět přibližně po šesti dnech pravidelného používání. Překvapivé bylo zjištění, že krém obsahuje perly; jejich účel či význam však nebyly nikde jasně vysvětlen. Tento krém se pohybuje ve vyšší cenové kategorii. Patří mezi produkty s vyšší cenovkou s ohledem na objem produktu v tubě. Plánuji pokračovat v pravidelném používání tohoto krému, protože jsem s ním velmi spokojena.

Značka
pro všechny typy pleti
Určení
unisex
CBD

Bioaktivní krém účinně pomáhá zklidnit a obnovit zdravý vzhled pokožky u osob s projevy akné. Má výjimečné čisticí a dezinfekční schopnosti v zánětlivě změněných folikulech při akné a pomůže vám vrátit příjemně vláčnou kůži.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 1 270 recenzíDalší informace

• Rychlý účinek
    • Textura
    • Perly
    • Vyšší cena

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 1 270 recenzíDalší informace

• vůně
    • snadné nanášení
    • hrudky

Na beďary :) v době menstruace mi nezafungoval, ale bylo mi příjemné se s ním mazat, takže mu dám ještě šanci. Krém se dobře roztírá, ale obsahuje drobné hrudky, které mi trochu vadily. Uvidím, zda delší doba používání ukáže lepší účinky na akné... Příjemně voní!

• Rychlá aplikace
    • Ucinek
    • Hydratace
    • Hojivy
    • Pořizovací cena vyšší

Bioaktivní krém účinně pomáhá zklidnit a obnovit zdravý vzhled pokožky u osob s projevy akné. Má výjimečné čisticí a dezinfekční schopnosti v zánětlivě změněných folikulech při akné. Muhu doporučit každému kdo má problém s akné ,zabírá a funguje. Účinky jsou znát už po prvním použití, co se týká akné tak až po týdnu. produkt s CBD, který jsem zkusila a jsem mile překvapená

• Velmi rychle působí
    • Malinko studí

Docela často trpím na akné proto jsem si koupila klidnící bioaktivní krém CBD efekt. Jsem velmi překvapena jeho účinkem, velkou výhodou má že je dermatologicky testován. Má skvělé složení a proto jsem neváhala ho používat. Určitě doporučuji lidem kteří taktéž trpí na akné. Výsledky zaručené.

• Vstřebatelnost
    • Hojení
    • Bílé CBD tvrdé částečky v produktu

Krém se krásně umí vstřebat, má příjemnou vůni. Neseděly mi v produktu bílé tvrdé částečky, na které jsem se dotázala u prodejce a byli velmi ochotni mi vysvětlit , že to jsou ty částečky CBD. Mi osobně tam trochu vadí, mají být rozpustilné ale ať jsem se snažila sebevíc, nešlo to. Každopádně mi i prodejce chtěl produkt vyměnit ale neřešila jsem a z obličeje je pokaždé sundala. Krém nedokáže zázraky, v počtu akné zůstalo stejné ale má schopnost rychleji hojit, čehož si cením, protože žádný krém nevyléčí naši životosprávu nebo genetiku :-) ale pomůže s rychlejším hojením. Doporučuji krém určitě vyzkoušet

• Vstřebatelnost
    • Malé částečky

Tenhle CBD krém jsem si velmi oblíbila. Krásně se vstřebává do pleti a velice příjemně voní. A hlavně funguje. S jarem se mi napletí vždy udělali pupínky – akné. Postupne mizi a ja jsem nadšená. Jedine co musim vytknout jsou male částečky, ktere krem obsahuje. Jsou ostré, takte je vzdy vydrolim a dam pryč.

• krásně voni
    • dobře se roztírá
    • na mě je dost mastný

Krém na akné CBD muhu doporučit každému kdo má problém s akné a vyzkoušel už vše toto opravdu zabírá a funguje. Krem je dobře roztiratelny jen zanechává lehce mastný film na pokožce . Krásné voní což je velmi příjemné až překvapivě. že věc která funguje i voní.

• Líbí se mi konzistence
    • Rychlá aplikace
    • Ucinek
    • Nemám žádný

Tento produkt ač musím říct , ze po otevření jsem se nejprve bála a říkala aha tak po něm se mi asi pupinky budou tvořit více , tak omyl po několika dnech se pupinky ztratili aplikují ráno a večer tenkou vrstvu a pupinky opravdu mizí .Super přípravek .