Dr. Dudek Mumiomast asijská regenerační při akné 30 ml

Vlastnosti a použití Mumio masti Dr. Dudek: Asijská Mumio mast se vyznačuje silným regeneračním a ochranným působením. Obsažené asijské mumio v kombinaci s vepřovým sádlem a...
Doporučená nabídka AlfaFIT

Skladem • 1 varianta59 Kč87 % • 274 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 87 803 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 43 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 1 237 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 104 812 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta130 Kč99 % • 889 recenzíDalší informace

30 ml
Regenerační

skvělý krém na problémy s pletí

• , zakoupeno v Dr. Dudek

• Je to naprostý zázrak. Kůži promaže, jeho vůně mi nijak nepřekáží. Používám převážně večer, protože mast je hodně mastná. Moc mě baví jeho barva a konzistence, je tuhý a na pleti okamžitě roztéká, je velmi příjemný. Pod make-up ráno nepoužívám. Používám jako masku v silnější vrstvě. Při koupi nové pinzety jsem měla pod obočím trhlinky, které se proměnily v malé stroupky, namazala jsem mumiem a ráno byla kůže bez jakéhokoli defektu. Trpím na vředy v obličeji v určitém měsíčním cyklu, napjatou a bolestivou kůži namažu a o bolesti nevím, vřed se zatáhne a není jeho průběh tak dramatický a mnohem rychleji se vyhojí. Strupy jsou okamžitě vyhojené. Celkově pleť vypadá mladší, čistější, jednobarevnější.
    • Koupila jsem si i kapsle Mumio, užívám téměř denně. Nedokážu objektivně posoudit jestli se cítím nebo vypadám lépe. Užívám asi 3 měsíce. Každopádně mě prozatím míjí viry, hladina mého cukru je normalizovaná (při měření glukometrem doma), byl mi diagnostikován diabetes. Vše se ukáže po výsledcích krevních testů. Nejsem tolik unavená.
    • Má pleť vypadá fakt skvěle. Když jsem pročítal recenze před koupí mumia, psali o něm lidé 60 - 70 let, kteří s nim měli letité, velmi pozitivní a přínosné zkušenosti, konkrétně mě zaujalo to, že vypadají o 20 let mladší a jsou v podstatě zdraví. Hodně jsem o něm hledala informace a důvěřuji mu. Rozhodně budu používat nadále. Další konkrétní případ, syn si brutálně rozsekal kolena, mazala jsem mu je mumiem, vyhojený byl extrémně rychle a nemá žádné jizvy. Za mě je to zázrak a mumio doporučuji. Přesvědčte se sami :).
  • , zakoupeno v Alphega

Objem
30 ml
Regenerační

Vlastnosti a použití Mumio masti Dr. Dudek:

Asijská Mumio mast se vyznačuje silným regeneračním a ochranným působením. Obsažené asijské mumio v kombinaci s vepřovým sádlem a přírodním včelím voskem intenzivně chrání suchou, citlivou a podrážděnou pleť. Mumiomast využijete také k doplňkové péči o pokožku se sklonem k akné, jako výživný pleťový krém při prevenci vrásek, k péči o pleť po slunění nebo k doplňkové péči o jizvy.

Doporučujeme kombinovat se Svatojánským třezalkovým olejem Dr. Dudek.

Jak aplikovat:

Pleť omyjte čistou vodou a aplikujte potřebné množství Mumio masti 1-3x denně. Je možné promazávat i několikrát denně podle potřeby.

Tip:

• Na problémovou pleť v dospívání (také v případě silně se mastící pleti) nanášejte 1-2x denně pouze lokálně tenkou vrstvu Mumio masti.
  • Jako intenzivní výživný noční krém na suchou pleť nanášejte Mumio mast každodenně na noc. Mumio mast je vynikající k celkové ochraně a výživě zralé pleti, jako ochrana před nepřízní počasí a prevence vrásek.
  • Pokud máte smíšenou či mastnou pleť, můžete používat  např. jen 1-3x týdně jako výživnou pleťovou masku proti vráskám - naneste na obličej silnější vrstvu Mumio masti, nechte působit cca 30 minut a poté přebytek masti jemně otřete ubrouskem. Podle Vaší individuální potřeby je možné nechat pleťovou masku z Mumio masti působit i přes noc a ráno pleť očistit běžným způsobem – tj. omýt čistou vodou, použít pleťovou vodu, tonikum, Váš běžný denní krém apod.
  • Po slunění je ideální zklidnit a vyživit pleť koupelí nebo jemnou masáží Třezalkovým olejem a poté ošetřit Mumio mastí.

Složení:

• čištěné velehorské mumio
  • levandulová silice
  • vitamín E
  • přírodní nebělený včelí vosk
  • vepřové sádlo čištěné horkou parou

» Neobsahuje žádné chemické přísady «  Co praví lidová moudrost aneb Složení dle našich babiček:

Mumio je látka z asijských velehor podobná pryskyřici, avšak ve vodě dobře rozpustná. Mumio obsahuje kolem 80 položek z minerální i organické sféry v obdivuhodné rovnováze. Mumio se v asijské civilizaci používá více než 3000 let. Jeho blahodárné účinky na lidský organismus popisují již slavní starověcí lékaři. Mumio bylo předmětem mocenských zájmů a součástí státních pokladů. Jeho název, který převzali staří Řekové od Peršanů, znamená látku chránící tělo. V Asii se již po tisíciletí používá vnitřně k posílení organismu oslabeného pracovním vypětím, psychickou zátěží a stresy, nemocemi či stářím. Mumio přispívá ke zlepšení imunity, upravuje poruchy trávení i látkové výměny a hojivě působí také při kožních potížích. Celkově se vyznačuje mimořádnými regeneračními, hojivými, ochrannými a protizánětlivými účinky a vzhledem k jeho výrazné biologické aktivitě je v mnoha asijských kulturách dodnes využíváno jako univerzální všelék.

Levandulová silice tiší bolesti hlavy při migrénách, využívá se při nespavosti, svalových a revmatických potížích. Urychluje hojení kožních buněk při spáleninách a drobných poraněních. Kůži desinfikuje a regeneruje.

Vitamin E má regenerační účinek na poškozenou kůži, zklidňuje podráždění a zlepšuje hojení.

Včelí vosk zjemňuje a změkčuje pleť, není uměle vybělený a neobsahuje tedy žádné stopy chemických látek.

LITERATURA:

W. Windmann, Mumio - tradiční přírodní léčivo, Olomouc 2006

C. Ratsch - C. Muller, Lexikon der Liebensmittel, Aarau 2003

R. Talbert - Shilajit - A Materia Medica Monograph - California College of Ayurveda, California 2004

Levickij, Gubskij, Primak et al. - The antioxidant-genoprotective mechanism of the action of the preparation Mumiyo-Vitas [russian] - Institute Of Pharmacology and Toxicology, Kyiv - Journal Biopolymers And Cell 1997

Ingredients (INCI): Adeps Suillus, Cera Alba, Lavandula Angustifolia Oil, Aqua, Mumio, Linalool, Tocopheryl Acetate, Limonene, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol.

POZNÁMKA KE SLOŽENÍ:

Pod označením Cera Alba je míněn obecně včelí vosk. Evropská legislativa a INCI názvosloví bohužel nerozlišují, zda jde o vosk chemicky bělený, či přírodní. Pro tuto surovinu je v tabulkách INCI prostě zaveden jeden souhrnný název Cera Alba - tedy v překladu bílý vosk. Abychom vyhověli evropské normě o označování kosmetiky, musíme v ingrediencích uvádět Cera Alba a nemůžeme použít např. dříve rozšířený výraz Cera Flava, tedy žlutý=přírodní vosk. Přesto v našich mastech žádný chemicky upravený bílý vosk nenajdete.

Pod označením: Linalool, Limonene, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal a Citronellol  se skrývají  jednotlivé  přírodní složky levandulové silice, tedy  Lavandula Angustifolia Oil. Evropská legislativa vyžaduje jejich uvádění jednotlivě v seznamech ingrediencí podle normativu INCI.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

skvělý krém na problémy s pletí

• , zakoupeno v Alphega

• lehce roztíratelné
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• krásně voní
    • příjemně se rozstírá
    • zlepšuje stav pokožky
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

moc pěkný produkt, bezchemické složení, základem je sádlo, příjemná konzistence, dobře se roztírá

• , zakoupeno v Pilulka.cz

tento produkt je určen na kuperozu,mast je příjemná, dobře se roztírá, uvidím zda mi pomůže. Zatím jsem spokojená.

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• nelibá vůně
  • , zakoupeno v AlfaFIT

• je dobře roztíratelný
  • , zakoupeno v Brněnská lékárna

Zatím používám krátce,ale krém je zatím výborný,na obličeji je příjemný,uklidní podrážděnou pleť,spokojenost

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Bez chemie:-)