Dermo Purifyer Intenzivně hydratační denní krém SPF 30 50 ml

• , zakoupeno v Nej-lékárna.cz

• super

výborný pro citlivou pleť

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Výborně hydratuje a akne se nezhoršilo naopak jsem nadmíru spokojená. Nové pupínky se tvoří spíš vyjimečně. Snadno překryjete nedostatky "makeupem".

• , zakoupeno v Krasa.cz

Určení
pro ženy
Použití
na den

Intenzivně hydratační krém dodá vaší pleti extra dávku hydratace, čímž předchází jejímu vysušování - problému, který je často spjatý s dermatologickou léčbou akné. Speciálně vyvinuto pro mastnou a problematickou pokožku se sklonem k akné, která je zároveň namáhaná nebo má sklony k citlivosti na sluneční záření. Bez olejových složek a parfemace.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Nej-lékárna.cz

• super

výborný pro citlivou pleť

• Praktická lahvička s dávkováním
    • Smrdí
    • Pleť je mastná a neprodyšná
    • Nevidím zlepšení

Od tohoto výrobku jsem očekávala mnohem více. Bohužel mě zklamal. Mám problematickou pleť, která se na některých místech mastí. Po nanesení krému mám pocit, jakobych na pleť dala neprodyšnou masku. Pleť se mi již za dvě hodiny mastí mnohem více a po nanesení krému je ulepená a vydrží celý den.Tento výrobek určitě nikomu nedoporučím.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• nepraktická lahvička

• , zakoupeno v Lékárna Krupská

• Funguje
    • Cena a velikost balení

Myslím, že funguje jak má. Koupila jsem krém a další výrobky Eucerin na doporučení. Vyloženě problémy s akné nemám, jen sem tam pupínek, ale mám citlivou pokožku a dost přípravku na akné mi spíše přidělá další problémy (ekzém, podráždění, vysušení...)
    Tento krém byl OK, rychle se vstřebá, není nijak nepříjemně parfémovaný a měla jsem po použití příjemný pocit. Pleť byla jemná apod. Sem tam pupínek mám ale pořád (tzn. nic se nezlepšilo, ale ani nezhoršilo). Myslím, že při dlouhodobějším použití by se výsledky určitě dostavily. Při "opravdovém" problému s akné bych určitě používala nadále (nyní ze stejné řady používám už jen čistící gel a peeling).

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Pozor na oční okolí, trochu dráždí oči, pokud se dostane moc blízko.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Lehounká konzistence, příjemný, nechává pleť okamžitě hydratovanou a přitom matnou.
    • Hygienické balení s pumpičkou.
    • SPF 30

Vhodné na problematickou pleť se sklony k akné, vysoká UV ochrana.

• , zakoupeno v Lékárna Krupská

• Doporučil dermatolog.