CutisHelp Akné konopná čistící emulze 100 ml

BALENÍ 100 ml DÁVKOVÁNÍ Pleť navlhčete, malé množství emulze rozetřete v dlaních s troškou vody a naneste na pleť. Pleť zbytečně netřete, postupujte směrem od středu obličeje...
Doprava 89 Kč,Do 3 dnů

• zvalitnil mi pleť
    • po čase mi na obličeji nevoní

• Pleť je zklidněná a hydratovaná
  • , zakoupeno v Brněnská lékárna

• Neštípe a nedráždí citlivou pokožku.
    • Celkem řídký. Cena.

Nevidím moc rozdíl oproti jiným levnějším produktům. Kladně hodnotím, že neštípe a nijak nedráždí citlivou pokožku.

Značka
na noc
CBD

BALENÍ 100 ml

DÁVKOVÁNÍ

Pleť navlhčete, malé množství emulze rozetřete v dlaních s troškou vody a naneste na pleť. Pleť zbytečně netřete, postupujte směrem od středu obličeje do stran. Následně opláchněte vlažnou vodou.

UPOZORNĚNÍ

Doporučujeme nekombinovat bezprostředně s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, a to zejména na bázi kortikosteroidů,...

• zvalitnil mi pleť
    • po čase mi na obličeji nevoní

• Pleť je zklidněná a hydratovaná
  • , zakoupeno v Brněnská lékárna

• Neštípe a nedráždí citlivou pokožku.
    • Celkem řídký. Cena.

• , zakoupeno v Lékárna Typos

Při pravidelném používání celé sady (spolu s micelární vodou + denní a noční krém) pomáhá.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• zatím nic

výborný poměr cena účinek

• , zakoupeno v sLéky.cz

Používám už skoro rok a jsem velice spokojená s mycím účinkem :)

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Pro tento produkt jsem se rozhodla po doporučení lékaře.

S touto čistící emulzí jsem velmi spokojená.
    Mám seboreickou dermatitidu a tato emulze mi pomáhá nejen v odlíčení a vyčištění pleti, ale zároveň mi pomohla ve zklidnění příznaků dermatitidy.
    Tento produkt bych rozhodně doporučila i ostatním.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Jsem velmi spokojená s konopnou emulzí, mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v sLéky.cz

• Mívala jsem problémy s pletí,zlepšilo se to.

Konopná kosmetika mi vyhovuje.

• , zakoupeno v Konopna-Mast.eu

Fuguje dle mých představ.