Cromovit crema krém 40 ml

40 ml
Určení
unisex

• , zakoupeno v sLéky.cz

Byl mi doporučen,jsem spokojen.

• Poměrně dost drahý.
  • , zakoupeno v sLéky.cz

Pomáhá částečně.Byl mi doporučen kožní lékařkou, její pacienti s lékem Cromovit prý mají dobré zkušenosti.

Typ výrobku
krémy
Objem
40 ml
Určení
unisex

Cromovit krémpomáhá při obnově pigmentace pokožky.

Popis

Cromovit® crema obsahuje kyselinu listovou v lipozomální formě, fenylalanin, beta-sitosterol, Phyto-Sirt®. Tyto látky podporují obnovu některých procesů, jejichž porucha vedla k depigmentaci pokožky. Kyselina hyaluronová o vysoké molekulové hmotnosti, fungující jako nosič a aktivující buňky pokožky, zvyšuje jejich účinnost. Produkt lze kombinovat s terapií slunečním zářením i s fototerapií.

Složení

Aqua, Cetyl esters, Glyceryl stearate SE, Stearic acid, Ceteareth-20, C12-20 Acid PEG-8 ester, Isopropyl myristate, Brassica campestris sterols, Phenylalanine, Octyldodecanol, Phenethyl alcohol, Caprylyl glycol butylene glycol, Tocopheryl acetate, Phospholipids, Folic acid, Sodium hyaluronate, Polygonum cuspidatum root extract, Aminoguanidine HCI, Decarboxy carnosine HCI, Peumus boldus leaf extract, Disodium EDTA, Lactic acid, Sodium hydroxide

Jak používat

Aplikujte na postižená místa a vmasírujte do vstřebání. Používejte 2-3x denně po dobu 2-4 měsíců.

Dávkování pro 1 aplikaci: 2 cm krému (asi 0,5 ml) jsou dostačující na přibližně 5 cm2 pokožky.

Balení 40 ml

Upozornění

Určeno pouze pro zevní použití. Dermokosmetický přípravek. Chraňte před tepelnými zdroji. V případě průhledných obalů chráňte i před světelnými zdroji. Uchovávejte mimo dosah dětí. Bez parfemace a parabenů.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další přípravky přírodní kosmetiky.

• neexistují - viz proti
    • není důvod ho používat

Jedná se o velmi drahý samoopalovací krém. Ale bohužel, ani v tomto ohledu vám nenabídne víc než kterýkoli za stovku. Víc v tom nehledejte.

• , zakoupeno v sLéky.cz

Byl mi doporučen,jsem spokojen.

• Poměrně dost drahý.

• , zakoupeno v sLéky.cz

Cromovit má dodávat pigment, ale vzhledově to není poznat.

• , zakoupeno v sLéky.cz

• Pozitivní vliv na redukci Vitiliga!
  • , zakoupeno v Lékárna pohoda

na truhu už žádný prostředek není možno koupit, a v této lékárně jsem našla tuto mastičku, a uvidíme jak bude pomáhat, mám ji teprve týden

• , zakoupeno v Apotek.cz

• Částečně pomáhá na Vitiligo
    • Je to drahý krém.

Zkouším vše co by Vitiligo pomohlo zmírnit.

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

jsem na začátku léčby, uvidím.

• , zakoupeno v Lékárna Bella

• zatím ho používám, zhodnotím až po určité době
    • vysoká cena

trpím vitiligem a je to jediný dostupný krém při jeho léčbě, zatím jsem v počátku v jeho používání, takže zatím nemohu hodnotit