Cetaphil hydratační krém 50 g

unisex
Použití
na den

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Krém není mastný, hezky se roztírá, je příjemný a uvolňující. Prostě vám tak dokonale zklidní celý ksichtík, že se budete divit :). Hezky se vstřebá a zmizí i takový ten nežádoucí lesk. Super pro citlivou pleť.
    • Malé balení
  • , zakoupeno v Aléky.cz

• Cena a obsah
    • Hustší konzistence

Využívám pro občasnou hydrataci problematické pleti, jejíž stav nezhoršil.

• , zakoupeno v MujLekarnik.cz

na doporučení dermatologa, Cetaphil se mi velmi osvědčil.

Typ výrobku
krémy
Typ pleti
pro suchou pleť
Určení
unisex
Použití
na den

Cetaphil hydratační krém byl vyvinut jako doplněk léčby různých kožních onemocnění: atopická dermatitida, akné, suchá pleť, rosacea, psoriáza, seborhoická dermatitida. Cetaphil hydratační krém dlouhodobě hydratuje pleť stabilizuje kožní bariéru podporuje účinky léčby není parfémován

Hydratační nemastný krém s velmi jemnou texturou pro ošetření suché, citlivé, problematické nebo nemocné pokožky. Po aplikaci je pleť dlouhodobě hydratovaná, hedvábně jemná a přirozeně pružná.

• Cetaphil hydratační krém byl vyvinut jako doplněk léčby různých kožních onemocnění: atopická dermatitida, akné, suchá pleť, rosacea, psoriáza, seborhoická dermatitida. Je tedy excelentní i pro hydrataci zdravé pokožky. Cetaphil hydratační krém přirozeně stabilizuje kožní bariéru, nedráždí, je nekomedogenní, není parfémován ani barven, je vhodný i pro velmi citlivou pleť.
  • Složení:Aqua, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Polymethacrylate, Dicaprylyl Ether, Glycerin,Dimethicone, Glyceryl Stearate, Prunus Dulcis, Cetyl Alcohol, PEG-30 Stearate, Benzyl Alcohol,Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dimethiconol, Disodium EDTA, Methylparaben,Propylene Glycol, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Tocopheryl acetate.

4zákazníci nedoporučují produkt

• pro citlivou pleť
    • nepříjemná vůně
    • tuhá konzistence

Krém jsem koupila, protože je určen na citlivou a atopickou pleť. Je tužší konzistence, takže se hůže roztírá, mastnější. Po delším používání mi připadalo, že ucpává póry. Nelíbí se mi velice zvláštní parfemace krému, nevím, k čemu to mám přirovnat, ale voní to jak nějaká barva k natírání plotu, opravdu divně a uměle. Tento krém dopoužívám jako krém na ruce, jsem z něj zklamaná.

• Malé balení
  • , zakoupeno v Aléky.cz

• Cena a obsah
    • Hustší konzistence

Využívám pro občasnou hydrataci problematické pleti, jejíž stav nezhoršil.

• , zakoupeno v MujLekarnik.cz

na doporučení dermatologa, Cetaphil se mi velmi osvědčil.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Po aplikaci je pleť jemná a hebká.

určitě doporučuji

koupila jsem si přípravek na obličej. mám rosaceiformní dermatitidu (růžovku). doporučil mi ho až druhý kožní lékař. po týdnu užívání pozoruji zlepšení. pleť krásně vyčistí a zůstává hladká. červené fleky po něm ale stále nemizí.

• , zakoupeno v Benu.cz

• Neucpava pory,dostatecne hydratuje

Optimalne hydratovana plet a vzhledem k tomu , ze mam citlivou plet nedrazdi .

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Sleva
    • Vyřešení kožního problému

Po náhodném vyzkoušení velké zlepšení problému.
    Výhodná cena.

• , zakoupeno v Brněnská lékárna

• pleť je po něm hedvábně jemná a hydratovaná
    • obsahuje parabeny

za tu cenu dobrý přípravek

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• konzistence
    • přiměřená cena
    • vůně mi lehce připomíná "vůni lékárny", ale je cítit jen první moment při aplikaci na obličej a není nijak nepříjemná

Výborný, lehce roztíratelný krém. Mám velmi citlivou a problematickou pleť, krém mi však nečiní žádné problémy, naopak příjemně pokožku zvláční.