Cannaderm regeMa krém 50 g

při lehčí formě atopického ekzému ideální

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Vhodný při problémech vzniklých při nošení respiratoru a roušky
  • , zakoupeno v AlfaFIT

Tato kosmetika mě dostala.Již nikdy ŽÁDNOU jinou!

Typ výrobku
pro ženy
CBD

BALENÍ 50 g

JAK POUŽÍVAT

Krém vetřete do pokožky v místě potřeby specifické péče (např. ložisko ekzému, jizva atp.). Aplikaci opakujte několikrát denně dle potřeby. Nenanášejte na sliznice ani na otevřené rány. Není vhodný pro děti do 3 let.

při lehčí formě atopického ekzému ideální

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Vhodný při problémech vzniklých při nošení respiratoru a roušky
  • , zakoupeno v AlfaFIT

Tato kosmetika mě dostala.Již nikdy ŽÁDNOU jinou!

skvělý produkt, zkusila jsem u kamarádky a musela jsem si jít koupit taky :)

• , zakoupeno v AlfaFIT

• Dobře se roztírá a vstřebává.
    • Nemám

Vřele doporučuji,kdo trpí ekzémy

Přítel měl na rukách atopický ekzém a tenhle krém mu opravdu pomohl. Díky konopí krásně hojí i různé škrábance, oděrky atd.

nejlepší na popáleniny, díky konopnému oleji se výborně hojí

Nejlepší krém na oděrky a popraskané ruce, který znám, po zahradce namažu a do 3 dnů mám zahojeno, doporučuju!!

Vynikající léčba v době kojení, kdy jsou zakázané veškeré masti. Zahojil mi živé popraskané rány. Velmi doporučuji.

Mažu si s ní popraskané a suché ruce. Krásně díky konopí zregeneruje a uzdraví. Nedám na něj dopustit.