Aromedica gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

pro mastnou pleť
Určení
unisex

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Tento gel používám již velmi dlouho a musím říci, že pro mou nepříliš kvalitní pleť je přímo požehnáním. Dosti často se mi tvoří akné a pokud tento gel používám, zejména preventivně, ale i v případě, kdy je již akné na světě, vždy pomůže a po natření, akné velmi brzy mizí. Gel je sice trochu aromatičtější, ale vůně není nepříjemná a pro mě je naprosto rozhodující, že mi vždy pomůže.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Je naprosto vynikající pro ne úplně kvalitní pleť s tendencí tvorby akné.
    • Je trochu tekutější, než bych si přála.

Produkt již používám spoustu let a plní přesně svou funkci. Brání tvorbě akné a když se již objeví, dokáže jej rychle vyléčit. Vím, že každá pleť je jiná, takže doporučit ostatním nemohu, doporučuji však produkt vyzkoušet. Třeba bude i ostatním vyhovovat stejně jako mě.

pouzivam ho kratkou dobu zatim dobry

Určení
unisex

BALENÍ 50 ml

DALŠÍ SDĚLENÍ

V naší nabídce naleznete také další přípravky na pleť

Z každého prodaného produktu se posílá 5 Kč na podporu fondu

UNICEF.

JAK POUŽÍVAT

Lehce vklepejte do odlíčené a vyčištěné pleti tenkou vrstvu gelu.

MASKA: naneste silnější vrstvu a nechte cca 15 minut působit.

Zbytek odstraňte pleťovou vodou.

POPIS

GEL PRO MASTNOU PLEŤ SE SKLONEM K AKNÉ OBSAHUJE: * éterické oleje (silice) majoránky, čajovníku, skořice, hřebíčku, myrty, tymiánu, levandule a saturejky - upravují hormonální a metabolické procesy v pokožce, * za studena lisované rostlinné oleje vinného semene, kukuřičných klíčků a brutnáku a fruktóza - dodávají pleti potřebnou výživu.

PŘÍDATNÉ LÁTKY

Aqua, Fructose, Tocopherol, Methylchloroisothiazolinone,

Methylisothiazolinone, Carbomer, Triethanolamine, Eugenia caryophyllus oil, Myrtus communis oil, Satureia hortensis extract

UPOZORNĚNÍ

Pro kosmetické použití. Dermatologicky testováno. Bez parfémů.

Obsahuje organické suroviny.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Je naprosto vynikající pro ne úplně kvalitní pleť s tendencí tvorby akné.
    • Je trochu tekutější, než bych si přála.

pouzivam ho kratkou dobu zatim dobry

• hojivý, naprostá spokojenost
    • silná vůně

používám tento produkt již několik let a nedám na něj dopustit