Eucerin DermoPuryfier zmatňující denní krém 50 ml

• Jemně hydratuje
    • Zmatní pleť, obdobně jako makeup
    • Jednoduché nanášení
    • Velikost balení
    • U jednoho se mi poničil aplikátor/plnič a tudíž bylo obtížné z toho dostat krém.

Vydrží opravdu krátce, jelikož je potřeba používat denně, a za cenu 300-400,- je to celkem výrazné, ale jelikož je to určeno jako doplněk k léčbě problematické pleti, tak i když to měsíčně dělá až bezmála 1000,- pouze za tento produkt, člověk to musí brát jako součást léčby, která nějakou dobu bude trvat, je také potřeba pro dokonalé aplikování pořádně při aplikace vmasírovat přímo do tváře.

• po nanesení krému mam obličej mastný lesklý i když použiji jen minimum krému

pro mne nepoužitelný

• , zakoupeno v dermocentrum.com

• -denní krém je fajn
    • -používám ho již 10 dnů a cítím se mnohem lépe
    • -skvrnky na obličeji pomalu miznou
    • -používám i čistící gel.
    • -necítím mastnou pleť

Určení
pro ženy
Použití
na den

Díky mikročásticím, absorbujícím přebytečný kožní maz, tento denní krém viditelně redukuje rozšířené póry a zajišťuje dokonale matnou pokožku. Rychle se vstřebává, neobsahuje olejové složky a parfemaci. Vhodné pro smíšenou až mastnou pleť se sklonem k akné.

3zákazníci nedoporučují produkt

• balení
    • mírně zmatňuje
    • neplní svou funkci
    • nepříjemná vůně
    • obličej se pod ním více potí
    • po pravidelném používání nevidím ani minimální zlepšení

Po doporučení a velkém množství kladných recenzí jsem zakoupila celou sadu a pravidelně používala asi 6 týdnů. Nedošlo ani k mírnému zlepšení, naopak mi přijde že pleť se mastí ještě víc. Takže pro mě škoda peněz, své pokusy s dermokosmetikou tímto končím a jdu vyzkoušet bylinky.

• Jemně hydratuje

• , zakoupeno v dermocentrum.com

• -denní krém je fajn
    • -používám ho již 10 dnů a cítím se mnohem lépe
    • -skvrnky na obličeji pomalu miznou
    • -používám i čistící gel.
    • -necítím mastnou pleť

-jsem spokojená
    -určitě krém doporučím
    -určitě si budu výrobky eucerin i nadále objednávat
    -zatím jsem nic negativního nezpozorovala

• Funguje perfektně
    • Po pár dnech používání jsou vidět výsledky
    • Příjemná konzistence

Tento výrobek je sice dražší, ale funguje skvěle, proti mi není líto peněz. Není nijak navoněný, což mi plně vyhovuje, alespoň se nebije s vůní mého make-upu. Doporučuji!

• , zakoupeno v Alza.cz

• Přesně vyhovuje typu mé pleti, ani nevím že jej mám na sobě. Funguje jak má.
    • Kromě ceny nic.

Na co nějaké shrnutí? ,ale dobře vyzkoušela jsem několik krémů, různých značek a tenhle je prostě vyhovující po všech stránkách pro mne a můj typ pleti. Každá z nás si musí najít ten svůj, který bude nejlépe vyhovovat.
    Pro mne byl tento krém prozatím nejlepší volbou, stále je co zkoušet a stále se dá hledat. Jedno vím jistě, krém funguje jak má a to je pro mne to nejpodstatnější.

• lehký krém
    • dobře se nanáší
    • stačí jen malé množství
    • v praktickém obalu
    • nevoní moc pěkně (ale to žádný eucerin)
    • přijde mi že moc nematuje, pleť se velmi brzy leskne

Tento produkt je příjemný na obličeji, bohužel ale nijak extra nematuje, velmi rychle se pleť leskne.
    Praktická dávkovací pumpička je super a šetří krém.
    Tím že není parfemovaný je vhodný i pro ty co mají alergičtější pokožku.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Perfektně zmatní

Okamžitě se vsákne

• , zakoupeno v sLéky.cz

výborný krém pro mastnou pleť jemné konzistence, vhodný i pod make-up

• Praktické a pěkné balení
    • Dobře se roztírá
    • Rychle se vstřebává
    • Zmatnění

Tento krém jsem zakoupila podle kladných recenzí na internetu. Trpím velmi mastnou, aknózní pletí. Po vyzkoušení mnoha jiných výrobků jsem sáhla po kvalitní kosmetice z lékárny. Po prvním týdnu používání jsem byla příjemně překvapena jak skvěle krém funguje. Další týdny se účinky začali zhoršovat a má pleť byla po pár hodinách příšerně mastná. Byla jsem velmi zklamaná. Nyní krém používám již více než 2 měsíce a vrací se prvotní účinky příjemného zmatnění a pěkné hebké pleti. Za sebe doporučuji určitě hned krém nezatracovat a používat déle. Účinky se dostaví.