Bioderma Sébium AI correcteur 30 ml

Na základě posledních dermatologických výzkumů Sébium AI korektor napomáhá eliminovat tvorbu vyrážek a uhrů svým multifunkčním účinkem...
Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 228 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 066 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 415 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta119 Kč91 % • 5 663 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 011 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 470 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 57 071 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 4 951 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 404 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč85 % • 6 715 recenzíDalší informace

pro ženy

• , zakoupeno v Pilulka.cz

OK

• , zakoupeno v Lékárna AVE

• Doporučuji. Výrobek kupuji pravidelně a na mastnější pleť je ideální.

Trošku tmavší odstín. Je možné jej v zimě smíchat se světlejším make-upem.

• , zakoupeno v FemineShop

Typ pleti
pro mastnou pleť
Určení
pro ženy

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

mě moc nevyhovoval a to z důvodu, že skoro vůbec nekryl ... jste od toho celí opatlaní, a jo možná to zelený má teda nějakej význam na akné, ale třeba taková kosmetika od maybelline (a to není zas až tak drahý) je prostě lepší, kombinovala bych třeba mycí kostku a nějakej krém )global nebo sensitive), ale make up si dávám normální a v pohodě, pro někoho kdo má silně anknózní pleť může vyhovovat, mě ale - a to jsem ho zkoušela xkrát- fakt sral po delší době, takže celkem vyhozený prachy...

pro mastný typ a je mastný a hutnější? chtělo to něco lepšího, tohle bioderma moc nevychytala ... a navíc, je fakt dost tmavý i na mě (a to mám tmavší odstín pleti)

• , zakoupeno v Pilulka.cz

OK

• , zakoupeno v Lékárna AVE

• Doporučuji. Výrobek kupuji pravidelně a na mastnější pleť je ideální.

Trošku tmavší odstín. Je možné jej v zimě smíchat se světlejším make-upem.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v FemineShop

• 2 v 1
    • je moc řídký
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Jsem blondýna, takže pro mě je i světlý odstín moc tmavý
  • , zakoupeno v Dermocentrum.cz

Používám dlouhodobě, vyhovuje mi.

• , zakoupeno v Kosmetika Francie

• snadná roztiratelnost, odstín se přizpůsobí barvě pleti, pocit sametové pleti, výdrž průměrná
  • , zakoupeno v Lékárna Oáza

• Konzistence tónovacího krému
    • Krycí schopnost
    • Nemastí se mi po něm obličej
    • Neucpává póry, naopak se mi pleť zlepšuje

Nejdříve jsem sháněla po různých lékárnách vzorek, protože se mi nechtělo utrácet za produkt, který nakonec hodím do koše. Vzorky tohoto produktu se ale nejspíš nevyrábí. Mám problematickou pleť a každý makeup akorát přispěje k dalšímu rozesetí pupínků. Po přečtení recenzí jsem se nicméně rozhodla, že to zkusím. A je super, nevysušuje, nemastí, odstín se přizpůsobí barvě pleti a pěkně kryje. Rozhodně doporučuji!

• , zakoupeno v Lékárna Lancier

• Výborný na aknóznu pokožku
    • Dostatočné krytie
    • Neupcháva póry
    • Ak si produkt nanesiem v blízkostí očí, tak ma oči štípu a slzia mi. Pri produkte je však napísané, že sa nemá nanášať do okolia očí.
  • , zakoupeno v Lékárna Zdraví

• Kvalitní krycí krém na citlivou pleť, dobře se roztírá, kryje nedokonalosti pleti a tvář má po něm příjemnou barvu.

Pleť se tolik nemastí jako při použití krému a klasického make-pu. Používám ho již několik let a jsem s ním moc spokojená.